قوانین و مقررات

قوانین و مقررات مجله اینترنتی جی دی

  • استفاده از مطالب سایت به معنای پذیرش قوانین سایت است.
  • نقد ها و بررسی ها فیلم ها و سریال هایی که جی دی منتشر می کند جنبه تخصصی و حرفه ای ندارد و صرفا فیلم ها از دیدگاه یک مخاطب عام بررسی می شود . جی دی معتقد است که فیلم برای مردم که مخاطب عام محسوب می شوند ساخته می شود ، پس فارغ از همه مسائل فنی باید به دل بیننده عام بنشیند.
  • جی دی از هرگونه نقض حقوق کپی رایت  آثار سینمایی و هنری به جد خودداری می کند. و در همین راستا بر خود لازم می داند در صورتی که در جایی از مجله این حقوق رعایت نشده باشد آن را تصحیح کند. به همین منظور از افراد حقیقی و یا صاحبان اثر می خواهیم در صورت مشاهده نقض حقوق آنها ، با ما جهت رفع آن ارتباط برقرار کنند.
  • مجله اینترنتی جی دی هیچ فعالیتی در زمینه های سیاسی  ندارد.
  • جی دی مسئولیتی در قبال دیدگاه های  مخاطبان ندارد و مسئولیت آن بر عهده خود شخص می باشد.
  • در حوزه سلامت  جی دی به هیچ وجه نسخه پزشکی را پیشنهاد نمی دهد و مطالب صرفا از منابع متفاوت داخلی و خارجی می باشد که صرفا جهت آگاهی مطرح می شوند . از این رو جی دی درمان را فقط از طریق پزشک معالج به کاربران پیشنهاد می دهد.

بخش دانلود

  • نرم افزار های کمکی و آپ های موبایلی که در سایت معرفی می شوند و جهت دانلود قرار داده می شوند بر گرفته از معتبرترین وب سایت های جهان هستند. اما جی دی نمی تواند همه برنامه ها را خود تست کند و هیچگونه مسئولیتی در قبال درست عمل نکردن یا خراب بودن نرم افزار ها ندارد. بنابراین با پذیرش این موضوع اقدام به دانلود کنید.
  • پچ های قرار داده شده برای بازی های مختلف از جمله pes از سایت های سازنده این پچ ها دریافت شده و آموزش های لازم جهت نصب نیز طبق همان سایت های ارائه دهنده توضیح داده شده است. سایت جی دی هیچ گونه دخل و تصرفی در پچ های بازی ندارد. عموما پچ هایی که ارائه می شوند در بهترین شرایط هم ممکن است دچار مشکل باشند و گاهی خود سازنده ، این مشکلات را در آپدیت های بعدی رفع می کند. جی دی تا جایی که ممکن است توضیحات لازم جهت رفع مشکلات پچ ها را ارائه می دهد ، اما هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی یا درست عمل نکردن این پچ ها ندارد . بنابراین با پذیرش این موضوع اقدام به دانلود کنید.

 

سایت جی دی مطابق قانون و مقرارت کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.