قوانین و مقررات

قوانین و مقررات مجله اینترنتی جی دی

  • استفاده از مطالب سایت به معنای پذیرش قوانین سایت است.
  • نقد ها و بررسی ها فیلم ها و سریال هایی که جی دی منتشر می کند جنبه تخصصی و حرفه ای ندارد و صرفا فیلم ها از دیدگاه یک مخاطب عام بررسی می شود . جی دی معتقد است که فیلم برای مردم که مخاطب عام محسوب می شوند ساخته می شود ، پس فارغ از همه مسائل فنی باید به دل بیننده عام بنشیند.
  • جی دی از هرگونه نقض حقوق کپی رایت  آثار سینمایی و هنری به جد خودداری می کند. و در همین راستا بر خود لازم می داند در صورتی که در جایی از مجله این حقوق رعایت نشده باشد آن را تصحیح کند. به همین منظور از افراد حقیقی و یا صاحبان اثر می خواهیم در صورت مشاهده نقض حقوق آنها ، با ما جهت رفع آن ارتباط برقرار کنند.
  • مجله اینترنتی جی دی هیچ فعالیتی در زمینه های سیاسی  ندارد.
  • جی دی مسئولیتی در قبال دیدگاه های  مخاطبان ندارد و مسئولیت آن بر عهده خود شخص می باشد.
  • در حوزه سلامت  جی دی به هیچ وجه نسخه پزشکی را پیشنهاد نمی دهد و مطالب صرفا از منابع متفاوت داخلی و خارجی می باشد که صرفا جهت آگاهی مطرح می شوند . از این رو جی دی درمان را فقط از طریق پزشک معالج به کاربران پیشنهاد می دهد.

بخش دانلود

  • نرم افزار های کمکی و آپ های موبایلی که در سایت معرفی می شوند یا جهت دانلود قرار داده می شوند  بر گرفته از معتبرترین وب سایت های جهان هستند. اما جی دی نمی تواند همه برنامه ها را خود تست کند و هیچگونه مسئولیتی در قبال درست عمل نکردن یا خراب بودن نرم افزار ها ندارد. بنابراین با پذیرش این موضوع اقدام به دانلود کنید.
  • پچ های قرار داده شده برای بازی های مختلف از جمله pes از سایت های سازنده این پچ ها دریافت شده و آموزش های لازم جهت نصب نیز طبق همان سایت های ارائه دهنده توضیح داده شده است. سایت جی دی هیچ گونه دخل و تصرفی در پچ های بازی ندارد. عموما پچ هایی که ارائه می شوند در بهترین شرایط هم ممکن است دچار مشکل باشند و گاهی خود سازنده ، این مشکلات را در آپدیت های بعدی رفع می کند. جی دی تا جایی که ممکن است توضیحات لازم جهت رفع مشکلات پچ ها را ارائه می دهد ، اما هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی یا درست عمل نکردن این پچ ها ندارد . بنابراین با پذیرش این موضوع اقدام به دانلود کنید.

 

سایت جی دی مطابق قانون و مقرارت کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.