گشتی در شهر برلین

بررسی اجمالی از شهر برلین

مشهور است به شهر شب زنده داران، برلین همچنین به خاطر تاریخ دراماتیکی که دارد موزه های زیبا و برجسته ای نیز در ان قرار دارد. کلوپ ها ،کافه ها و رستوران های خوب از دیگر مشخصه های برلین می باشد. با جی دی همراه باشید تا گشتی در شهر برلین بزنیم.

 

دیدنی های برلین

باقی مانده های دیوار طولانی و قدیمی واقع در شهر برلین با کار های هنری زیبا بر روی آن یکی از بزرگترین گالری های هنری در فضای آزاد می باشد. بخشی از این دیوار که در سال 1989 فرو ریخت. این دیوار به دیوار خاطرات نیز مشهور می باشد.

 

دور زدن در خیابان های شهر

برای اینکه گشتی در شهر برلین داشته باشین تا دلتون بخواد وسیله نقلیه هست. از تاکسی ها ارزان و فراوان ،سیستم مترو قوی و قطار های برقی تا برداشتن یک دوچرخه و گشت در شهر. در شهر برلین بر خلاف کشور خودمان ماشین های شخصی خیلی کم هستند. در این شهر یک شبکه سازماندهی شده از دوچرخه وجود دارد و به راحتی می توانید دوچرخه ای بردارید و در شهر دور بزنید.

Berlin, Germany viewed from above the Spree River.
[irp posts=”1471″ name=”نگاهی به سیستم حمل و نقل شهر برلین”]
شب های برلین

در حالی که شب شده و فک می کنی دیگه باید بری هتل خودت و استراحت کنی می بینی مردم این شهر تازه برنامه جدیدی دارن و قصد خواب ندارند. بله این شهر پر از کلوب های خوب و درجه یک می باشد. مردم این شهر بعد از یک روز کاری ساعت ها به این کلوب ها می روند و خستگی از تن در می آورند. علاقمندان به موسیقی به صورت زنده می توانند موزیک هایی در سبک جاز گوش دهند. موسیقی هایی که هر شب وجود دارند و گروه های مختلف نوازندگی در این کلوپ ها حضور دارند.

کجا غذا بخوریم؟

در مورد غذا خوردن در  برلین خیلی نیاز به توضیح نیست چون تا دلتون بخواد در این شهر رستوران های شیک و زیبا با قیمت های مناسب وجود دارد.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید