مصاحبه جالب جسیکا آلبا بازیگر هالیوودی در مورد موفقیت ها و فرزندانش

به احتمال زیاد نام بازیگر معروف هالیوودی جسیکا آلبا به گوش شما خورده است . این بازیگر زن هالیوودی در زمان اوج خود تعداد زیادی فیلم بازی کرده است .حال در جی دی مصاحبه ای از خانم بازیگر جسیکا آلبا داریم که در همین چند روز پیش از ایشان منتشر شده است. این مصاحبه نظر جالب جسیکا البا را در مورد دید متفاوتی که او نسبت به زیبایی دارد را مطرح می کند.

مصاحبه جسیکا آلبا با یکی از مجلات خارجی

جسیکا آلبا

۱ جسیکا آلبا دوست ندارد فرزندان خود را به صنعت سینما علاقه مند کند

جسیکا آلبا دوست ندارد فرزندان خود را به صنعت سینما علاقه مند کند

جسیکا آلبا بازیگر سرشناس و زیبای هالیوود ، کار آفرینی توانا و در بالاتر از همه آنها مادری موفق می باشد. او اکنون 36 ساله است و دارای دختری به نام honor می باشد. این بازیگر می گوید: ” دوست ندارم بچه هایم را به صنعت هنر و سینما مشتاق کنم.” این موضوع به حدی می باشد که حتی دخترش نمی دانست او بازیگر است تا از همکلاسی هایش در مدرسه شنید. او گفت : ” من سعی می کنم خیلی راجب به حرفه بازیگری با انها صحبت نکنم.”  البته دوست دارد به جای آن بچه ها را به سمت شرکتی که در سال 2012 تاسیس کرده است علاقه مند کند.

جسیکا آلبا گفت: ” روزی دخترم به اداره من آمد و سوالاتی از می پرسید . رییس تو کی هست؟ چه کسی رییس اینجا هست؟ و … ” دلیل این سوالات آن بود که من در خانه به انها همیشه می گویم که من رییس شما هستم. و دوست داشتند بدانند اینجا چه کسی رییس من هست. به نظر خانم بازیگر اگر فرزندانمان را در این موقعیت ها قرار دهیم و کمی به انها راجبش اطلاعات بدهیم آنها به مرور زمان این موضوع را هضم خواهند کرد. 

نظر جسیکا آلبا در مورد فضای مجازی

او گفت: ” من همیشه سعی می کنم سخت کوشی و تلاش را به آنها آموزش بدهم”. او همچنین با فرزندان خود در مورد زیبایی درونی نیز صحبت می کند. جسیکا آلبا می گوید: ” چیزی که یک شخص را زیبا می کند مهربانی کردن و احترام گذاشتن به دیگران ، خوشحال بودن ، روحیه داشتن و دوری از بد خلقی است.” نه تنها او از لغات و اصطلاحات بد در مقابل فرزندان خود استفاده نمی کند، بلکه سعی می کند تفاوت بین واقعیت و دنیای فانتزی ، به خصوص در شبکه های اجتماعی را برای آنها تفهیم کند. او اضافه کرد: ” اگر کسی فضای مجازی را نشناسد مشکلاتی برای او ایجاد خواهد شد. چون افراد در فضای مجازی چهره واقعی خود را نمایش نمی دهند و همه خود را کامل و خوب معرفی می کنند. و فرزندان من این موضوع را به خوبی می دانند.”

۲ جامعه فقط ما را تا زمانی که جوان هستیم می خواهد

جامعه فقط ما را تا زمانی که جوان هستیم می خواهد

او در مورد کار آفرین خود و شرکتش کمی صحبت نمود. و گفت مادر شدن من در این زمینه بی تاثیر نبوده و به من اعتبار بخشیده است. از او پرسیده شده شما در جایی گفته اید : هر چه سنتان افزایش یافته موفق تر شده اید. جسیکا آلبا در جواب گفت : ” بله درست است. من از این موضوع بسیار ناراحتم که که جامعه به زنان می گوید ، شما در سن 18 سالگی در اوج و موفقیت خود هستید. و بعد از انکه سن شما بالای 30 می رود و با هوش تر می شوید دیگر با شما کاری ندارند.”

این حرف کسی می باشد که در سن 36 سالگی نه تنها مادر ، سخنران و بازیگر است بلکه شرکتی به ارزش 1.7 بیلیون دلار دارد. و تازه شروعی برای او می باشد.

منبع  popsugar

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید