موضوع کاغذ یادداشت در فصل 7 قسمت 5 سریال بازی تاج و تخت چه بود؟

آیا آریا فریب لیتلفینگر را می خورد؟

در قسمت 5 فصل 7 سریال بازی تاج و تخت ، در یکی از سکانس های فیلم آریا استارک به اتاق لیتلفینگر رفت و نامه کوچکی را پیدا کرد. محتوی این نامه چه بود؟

بررسی سکانسی از آریا در فصل 7 قسمت 5 سریال بازی تاج و تخت

مدت ها تماشگران این سریال در این تفکر بودند که آیا لیتلفینگر آدم قابل اعتمادی می باشد یا خیر.اما در این قسمت آریا ما را تا حدودی متقاعد کرد که این شخص مشکوک ، و در پی ماجرایی می باشد. او از عمد کاغذی را در اتاق برای آریا جا گذاشت و آریا استارک نیز طبق نقشه ی او پیش رفت.

فریب خوردن آریا و ساده لوحی او خیلی در اینجا مهم نیست و قرار نیست توانایی رو زیر سوال ببریم. تمرکز ما بر روی آن یادداشتی می باشد که لیتلفینگر برای او جای گذاشته است.

پیشنهاد می کنیم:

سانسا این نوشته را در فصل 1 ، بعد از مرگ رابرت براثیون و قبل از اینکه سر ند استارک را از سرش جدا کنند نوشت. سرسی سانسا را مجبور کرد این نامه را بنویسد . نامه ای که در آن از راب خواسته بود تا پادشاهی جفری را بپذیرد.

واریس نامه را به وینترفیل ارسال کرد. اما آنجا مستر لوییس متوجه شد که سانسا تحت فشار این نامه را نوشته است. او نیز این نوشته را نزد خود نگه داشت تا در موقع لزوم در جهت منفی از آن استفاده کند.

حال که این نامه به دست آریا رسیده است ، از آنجا که آریا از اتفاقاتی که برای سانسا در سرزمین پادشاهی افتاده است خبر ندارد می تواند او را گمراه کند و همه را به دردسر بیاندازد. او قبلا نیز در مواردی با سانسا بحث داشت و این یادداشت شرایط را بدتر می کند. با توجه به این موضوع می توان گفت لیتلفینگر قصد بر هم زدن این دو خواهر را دارد.

با بررسی فصل 7 قسمت 5 سریال بازی تاج و تخت ، نظر شما چیست آیا اریا از لیتلفینگر باهوش تر است؟

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید