با اینترنت رایگان همراه اول فیلم ، سریال و یا فوتبال مورد علاقه خود را تماشا کنید

جدیدا سرویس هایی ویدئویی زیادی در کشور راه افتاده است که به کاربران اجازه می دهد به آرشیو کاملی از فیلم و سریال های داخلی و خارجی دست یابند. و یا برنامه های مهم تلویزیونی از جمله فوتبال ها را به صورت زنده تماشا کنند.

سرویس آیو با اینترنت رایگان همراه اول

عمده مشکل این سرویس ها ، حجم مصرفی بالای ترافیک اینترنت بود. اما سرویس های جدید این مشکل را نیز تا حدودی رفع کرده اند. و با توافق هایی که بین این شرکت ها و برخی از شرکت های خدمات اینترنت ثابت ، صورت پذیرفته است ، در حال حاضر ترافیک مصرفی برای این سرویس رایگان محاسبه می شود . اما سرویس آیو یک قدم جلوتر رفته و برای سرویس خود اینترنت رایگان همراه اول را نیز به خدمت گرفته است.

به این صورت که با استفاده از این سرویس توسط اینترنت همراه اول هزینه ای جهت مصرف

اینترنت از شما گرفته نخواهد شد و شما فقط هزینه اشتراک آیو را پرداخت خواهید کرد. شما می توانید از این سرویس که قابلیت نصب بر روی موبایل را نیز دارد برای مدتی رایگان استفاده کنید. اگر خط همراه اول دارید و دوست دارید برنامه مورد علاقه خود را از اینترنت رایگان همراه اول به صورت زنده مشاهده کنید می توانید اپلیکیشن آیو را از اینجا دانلود کنید. و به مدت محدود از طرح رایگان آن استفاده کنید.

آیو بزرگ‌ترین تلویزیون اینترنتی کشور است که پخش زنده شبکه‌های تلویزیونی با امکان بازپخش تا هفت روز قبل، شبکه‌های اختصاصی در حوزه ورزش (آیو اسپرت)، کودک (آیوتون)، پخش زنده صحن علنی مجلس و دسترسی به مجموعه‌ ‌به‌روز و کاملی از فیلم و سریال (VoD)، مستند، انیمیشن و برنامه‌های تولیدی اختصاصی آیو را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
نمایش دیدگاه ها (13)