تا شروع فصل 8 سریال game of thrones چه سریالی تماشا کنیم

فصل 7 سریال بازی تاج و تخت در یک چشم به هم زدنی به پایان رسید و حال باید یک سال و یا شاید نزدیک به دو سال منتظر شروع فصل 8 سریال game of thrones بمانیم. خوب تا اونموقع باید چکار کنیم و چی سریالی تماشا کنیم؟

سریال vikings را تا شروع فصل 8 سریال game of thrones  ببینید

سایت جی دی به شما سریالی در سبک تاریخی و شبیه به سریال بازی تاج و تخت ، اما نه  سریالی تکراری که شما را از دیدن آن خسته  کند  ، به شما پیشنهاد می هد. به گفته خیلی از منتقدان ، این سریال اگر بهتر از سریال game of thrones نباشد ، مطمئنا دست کمی از آن نخواهد داشت.

سریالvikings

پیشنهاد می کنیم:

 

که از سال 2013 از شبکه هیستوری پخش می شود . تا کنون 4 فصل از آن ساخته شده است . و توانسته است از 254891 رای تا کنون در سایت IMDB ، امتیاز 8.7 را از آن خود کند. این سریال در مقایسه با سریال بازی تاج و تخت از چاشنی تخیل کم تری بهره می برد. و بازیگرانی مانند  ترویس فیمل ، کلیو استندن ، کاترین وینیک و الکساندر لودویگ، با کار گردانی مایکل هرست، در آن نقش آفرینی می کنند.

داستان سریال vikings

داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمی خیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی ببیند. در نبرد های این سریال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست نبرد هایی بر اساس استراتژی و خلاقیت، هر بیننده ای را به وجد می آورد.

vikings

نکته دیگری که در مورد این سریال وجود دارد. این است که داستان این سریال برگرفته از داستان شخصیت‌های واقعی است و نه تنها داستان یک مرد را روایت می‌کند، بلکه داستان یک حماسه از رگنار و پسرانش را روایت می‌کند.

۱ بازی تراویس فیمل در نقش رگنار به همراه بیوگرافی آن

بازی تراویس فیمل در نقش رگنار به همراه بیوگرافی آن

تاثیر گذاری این بازیگر و نقش برجسته او در این سریال به صورت شگفت انگیزی باور نکردنی است. شما دوستان نیز اگر این سریال را همانند من تماشا کنید بدون شک غرق در بازی و حرکت های این بازیگر خواهید شد. یک بازی بی نقص که هر بیینده ای بدون تعصب این موضوع را تایید خواهد کرد.

تراویس فیمل در منطقه ای بین ملبورن و سیدنی بدنیا آمد. تا 17 سالگی زندگیش با رفتن به مدرسه و کار کردن روی مزرعه ی پدرش میگذشت .
بعد از دوران دبیرستان برای تحصیلات عالی به دانشگاه ملبورن رفت. اما این مدت زمان زیادی به طول نینجامید.
او به لندن سفر کرد و در یک مکان به فروش مشغول شد ، در لندن با دیوید سیلتزر ملاقات کرد. دیوید به ترا پیشنهاد سفر به آمریکا و بازیگری را داد. خیلی سریع هردو آنها به لس آنجلس رفتند و ترا به مطالعه ی هنر مشغول شد. در زمان آموزش به علاوه ی ترا او کسان دیگری مانند جیک جیلنهال ، اوا مندس ، هلی بری ، برد پیت و چارلیز ترون را نیز زیر نظر داشت.
سالها طلاش و سخت کوشی ترا جواب داد و بعد از مدتی او در پروژه های مشغول شد ، پروژه هایی از جمله ” Rocky Point” ، ” Southern Comfort” ، ” Restraint” ، ” Ivory” ، ” Surfer Dude” و ” The Beast” .
با وجود معروفیت جهانی تراویس او از خانواده اش دل نکند و تا آنجایی که امکان داشت به آنها و مزرعه شان سرمیزند. او عاشق فوتبال استرالیاست و جالب این که دو برادر بزرگتر با سخت کوشی توانسته اند که مزرعه را هنوز سرپا نگه دارند.

این سریال برای ساخت فصل 5 تمدید شد. و اولین قسمت از فصل 5 سریال در تاریخ 1 آذر 96 بر روی آنتن خواهد رفت.

در هر صورت خوب یا بد بودن یک سریال بستگی به نظر هر شخص دارد و دیدگاه افراد با هم متفاوت می باشد. اگر شما این فیلم را تماشا کرده اید ، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (1)