خودرو جدید ماک با نام آنتم رونمایی شد

در دنیای خودرو ها خیلی صحبتی راجب به کامیون ها نمی شود. اما هر وقت کمپانی نام آشنا و قدیمی ماک خودرو جدیدی رونمایی می کند چشم های ما را به سوی خود جلب می کند. ماک بیش از 100 سال است که در صنعت ساخت خودرو های حمل و نقل فعالیت می کند.

تعداد زیادی از رانندگان حرفه ای ، زمان زیادی از عمر خود را در کامیون ها می گذرانند. و هر روز ساعت های طولانی را در کامیون ها مشغول به رانندگی می باشند. ماک کمپانی است که به فکر این رانندگان بوده و سعی کرده است با حفظ ظاهر قدیمی خود نگاهی نیز به تکنولوژی روز داشته باشد و خودرو جدید ماک با نام آنتم حاصل تلاش جدید این کمپانی است.

جاناتان رندل مدیر فروش کمپانی ماک در آمریکای جنوبی می گوید: ” هر چیزی در خودرو ماک آنتم با هدف ساخته شده است. ما هزاران نفر از رانندگان را مورد بررسی قرار دادیم و از بازخورد آنها ، یک کامیون کارآمد، قوی و با طراحی بی نظیر و متفاوت با هر چیزی که در جاده بود، ارائه دادیم. “

در داخل خودرو ، شما مجموعه ای از تکنولوژی های روز دنیا را که می توانید در یک خودرو لوکس ببینید از جمله سیستم کنترل کروز ، رادار های هشدار ، و سیستم تشخیص خروج از خط را مشاهده کنید.


در این خودرو از چراغ های ال ای دی استفاده شده است که 66 درصد روشنایی بیشتر را به همراه دارد.

کابین استراحت ماک آنتم

امکانات به کار رفته در کابین خواب این کامیون بی نظیر می باشد. در این کامیون یک یخچال فریزر با فولاد ضد زنگ قرار دارد و در کنار آن می توانید از یک تلویزیون ال سی دی دیجتال نیز لذت ببرید.

همچنین شما یک پنل کنترلی در اختیار دارید که با آن می توانید به پریز برق ، پورت ها ، کنترل استریو خوابگاه، نورپردازی داخلی و سیستم تهویه مطبوع با کارایی بالا را در دسترس داشته باشید.

آن چیزی که تا حالا در خودرو های بزرگ مورد استفاده قرار نمی گرفت ، داشتن دنده اتوماتیک بود. اما ماک آنتم دارای چرخ دنده تمام اتوماتیک می باشد و رانندگان می توانند روی هر دو حالت اتوماتیک و دستی سوییچ کنند. همچنین سازندگان آنتم بر روی آیرودینامیک خودرو نیز تمرکز کرده و توانسته اند آن را بهبود بخشند.

خودرو جدید ماک با نام آنتم:

کامیون آنتم در سه مدل ارائه می شود که یکی از آنها برای مسافت های کوتاه می باشد و دو مدل دیگر که دارای کابین خواب می باشند برای مسافت های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. این کامیون ها از یک موتور دیزل قدرت خود را می گیرند که تا حدود 505 اسب بخار و قدرت کشش 1860 پوند می تواند خروجی داشته باشد.

ماک همچنین در مورد نسل جدیدی از کامیون ها صحبت کرد. نسلی که قدرت خود را از موتور الکتریکی می گیرد. اگر چه انتظار می رود ماک نیز به این سمت حرکت کند ، اما این کمپانی به مشکلاتی که در این راه وجود دارد اشاره می کند. از جمله مهمترین موانع در این حوزه ، عمر کم باتری ها می باشد که با توجه به مسیر های طولانی که کامیون ها باید طی کنند مشکل بزرگی به نظر می رسد.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید