سرعت بوگاتی شیرون از صفر تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت فقط ۳۲.۶ ثانیه طول می کشد

0

C.f.)!شما در ۳۰ ثانیه چه کاری می توانید انجام دهید؟ نام خودرو های مورد علاقه خود را بگویید یا چند خط از یک آهنگ مورد علاقه تون را بخوانید؟ خیلی خوبه . شما شخص با حالی هستید . اما بوگاتی شیرون در این مدت زمان کار بزرگتری انجام می دهد. این خودرو در این مدت از حالت توقف کامل سرعت خود را به بالای ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت می رساند. بله بوگاتی از شما باحال تر است.

 این خودرو در حالت استاندارد تا سرعت ۳۸۱ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. دکمه ای مخصوص در این خودرو تعبیه شده است که با فشردن آن شما می توانید به حداکثر سرعت این خودرو که ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت می باشد دست یابید.

در وقع از نظر تئوری شیرون این قابلیت را دارد که سرعت خود را به کمی بیش از ۴۵۰ کیلومتر بر ساعت برساند. اما همیشه موضوع شتاب در مورد خودرو ها جذاب بوده است. همیشه یک مقایسه ۰ تا ۱۰۰ بین خودرو های متفاوت صورت می گیرد. بوگاتی شیرون تنها در ۲.۴ ثانیه سرعت خود را به ۹۷ کیلومتر بر ساعت می رساند. در ۶.۵ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد ، در مرحله بعد با گذشت ۱۳.۶ ثانیه به سرعت ۳۰۰ کیلومتر برساعت دست می یابد و در نهایت در این ویدئو خواهید دید که در مدت زمان ۳۲.۶ ثانیه به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ثانیه می رسد.

سرعت بوگاتی شیرون از صفر تا ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت

جالب است بدانید که این خودرو همان طور که قادر است مانند یک شیر خشمگین غرش کند. می تواند برای یک رانندگی روزانه نیز مناسب باشد. شما می توانید در این خودرو یک فضای مناسب برای گوشی خود ، یک مکان برای عینک آفتابی ، یک بطری آب و حتی یک جای مناسب برای قرار دادن کیف هایتان داشته باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید