معرفی خودرو کانسپت تمام الکترونیک مینی از سوی BMW

شکی وجود ندارد که خودرو های الکتریکی بخشی از آینده را تشکیل خواهند داد. این موضوع را خودروسازان مطرح جهان از جمله BMW به آن پی برده اند و به همین دلیل شاهد آن هستیم که شرکت هایی مانند تسلا ، BMW و مرسدس بنز و … به این سمت در حال حرکت می باشند.

طرح مفهموی خودرو مینی تمام الکترونیکی BMW

حال شرکت بزرگ BMW ، طرح کانسپتی از یک خودرو مینی تمام الکترونیک را معرفی کرده است. این خودرو را، می توان یک خودروی 3 درب تمام الکترونیک زیبا و جذاب دانست.

طراحی این خودرو مفهومی تمام الکترونیک خیلی شبیه به مدل هایی است که قبلا  به بازار ارائه نموده است. البته با یک سری ترفند های خاصی که در ظاهر این خودرو به کار برده است ، تمام الکترونیکی بودن این خودرو را به خوبی نشان داده است. BMW در این مدل مفهومی که معرفی کرده، به خوبی از ترکیب دو رنگ نقره ای و طلایی  استفاده نموده است.

 

آرمی با نماد E بر روی شبکه های رادیاتوری جلویی این خود تعبیه شده است. آنها سعی کرده اند به خوبی نشان دهند که این خودرو یک خودرو تمام الکترونیک می باشد.

در حقیقت این طور می توان گفت که BMW با ارائه این خودرو کانسپت ، نشان می دهد که در حال حرکت کردن به این سمت می باشد. اما واقعیت این است که هنوز باید چندین سال صبر کنیم تا یک ورژن از این خودرو تمام الکترونیک به بازار معرفی شود. و انتظار نمی رود که تا قبل از سال 2019 این خودرو ساخته شود.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید