فیلم ترمیناتور 6 با بازیگری آرنولد ساخته می شود

ترمیناتور 6 ساخت خواهد شد. این عین صحبت آرنولد شوارتزنگر بازیگر سابق فیلم ترمیناتور ، در یکی از مصاحبه های تلویزیی با شبکه استرالیایی می باشد. 

زمانی که دو قسمت اول فیلم ترمیناتور به کارگردانی جیمز کامرون ساخته شد. طرفداران ژانر اکشن این فیلم ها را پرستش می کردند. اما هر چه از این دوقسمت گذشت.و شاهد قسمت های 3 و 4 بودیم طرفداران این فیلم ، کم و کم تر شدند.

ترمیناتور 3 (ظهور ماشین ها):اگرچه این فیلم ، فیلم سرگرم کننده ای بود .اما بدلیل بازگرداندن عناصر کلیدی و همچنین داشتن مایع طنز بیش از حد ، مورد استقبال بییندگان قرار نگرفت.و انتقاد شدیدی نسبت به فیلم صورت گرفت.

ترمیناتور سال 2009 (رستگاری)، که با هدف جبران شکست قبلی خود به پیش آمده بود. ضعیف عمل کرد و حتی در بعضی اوقات خط داستان فیلم در آن گم و یا در هم می ریخت. ترمیناتور Genisys که در سال 2108 ساخته شد ، تکرار اشتباهات بود . آنها بازگران جدیدی را به فیلم آوردند و از آرنولد نیز استفاده کردند. اما آتش فیلم به سرعت بعد از اکران خاموش شد و نتوانست موفقیت های دو قسمت اول این فیلم را کسب کند.

ساخت فیلم ترمیناتور 6 با بازیگری آرنولد

اما خبر بازگشت جیمز کامرون به ساخت فیلم ترمیناتور 6 دوباره همه شکست ها را به فراموشی برده است. آرنولد نیز در مصاحبه ای خبری بازگشت خود را به ترمیناتور 6 تایید کرده است. او همچنان اعلام کرده ، لیندا همیلتون بازیگر نقش سارا کانر ، که در قسمت های ابتدایی باز می کرد نیز ، به این فیلم اضافه خواهد شد ، و در حال تمرین کردن می باشد.

کارگردان این فیلم اعلام کرد ، کار فیلم برداری ترمیناتور 6 از ماه مارس 2018 آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه خط داستانی فیلم در مدتدچار فراز وفرود زیادی بود است، معلوم نیست در انتها بییندگان چه واکنشی نسبت به فیلم پیش رو خواهند داشت. اما با بازگشت بازیگران و کارگردان اصلی باید به این فیلم ،امید بیشتری داشته باشیم.

با وجود اینکه هنوز خط داستانی ترمیناتور 6 مشخص نشده است، اما جیمز کامرون در مصاحبه ای  که از او در مورد این فیلم سوال شد اینگونه پاسخ داد:

“بینید ، شما آنچه که در آن زمان در فیلم ترمیناتور اتفاق می افتاد را، اکنون در اطراف خود می بینید. شما الان در مورد هواپیماهای بی سرنشین و ربات های آدمکش اطلاعات دارید. و چیز عجیبی برای شما نیست. و این در حال حاضر دارد اتفاق می افتد. پس ما باید یک بازسازی اساسی بر روی این فیلم داشته باشیم.”

 

ممکن است شما دوست داشته باشید