بررسی فیفا 18 از نگاه گیم پلی بازی

حدود یک هفته از انتشار بازی فیفا 18 می گذرد. و حال می توانیم یک جمع بندی مختصر بر روی این بازی داشته باشیم. با بررسی فیفا 18 از نظر گیم پلی، همراه ما باشید.

در حقیقت این بازی نسبت به نسخه قبلی خود تغییرات چندانی نداشته است. اما تغییرات جزیی که در گیم پلی بازی ایجاد شده ، باعث بهبودی بازی نسبت به گذشته شده است.

بررسی فیفا 18

در فیفا 18 ، مانند بازی pes 2018 ، ما شاهد کاهش سرعت بازی هستیم. رویه ای که هر دو کمپانی برای واقعی تر کردن بازی در پیش گرفته اند. اما متاسفانه مشکلی که در فیفا 2018،  مانند فیفیا 2017 قابل مشاهده می باشد، عملکرد ضعیف بازکنان در تغییر جهت ها می باشد، و باعث ایجاد یک حس بد در پلیر می شود. اما در عوض هوش مصنوعی بازکنان هم تیمی ، افزایش یافته و زمانی که توپ در دست شماست، دیگر بازیکن ها، در مکان های مناسبی نسبت به شما قرار می گیرند.  تا دست شما برای انجام حرکت بعدی بازتر باشد.

همچنین تغییر دیگری که ما در فیفا 18 مشاهده می کنیم این است که ، بازکنان در اولین دریافت توپ ، توپ را بهتر حفظ می کنند و به نسبت به قبل توپ به بدن نزدیکتر است. اما متاسفانه در پاس های دور ، هنوز ضعیف عمل می کند و سرعت عکس العمل پایین می باشد. از طرف دیگر مبارزه بازیکنان برای به دست آوردن توپ نیز جالب است ، جایی که بازیکن ها به هم فشار می آورند و پای یکدیگر را لگد می کنند ، و شما حس می کنید نگه داشتن توپ کار دشواری است.

در این نسخه می شود سنگینی توپ را در هنگام شوت کردن احساس کرد. و گاهی اوقات ، دیدن توپ در هوا بر اثر یک ضربه کرنر حس خوبی را به شما منتقل می کند.

فیفا 18 دوباره تماشای یک فوتبال خوب را تکرار می کند. و بیشتر از همیشه فرهنگ ورزش را به تصویر می کشد.

اما متاسفانه هوش مصنوعی بازیکنان در مجموع پیشرفتی نداشته است و ما آنچنان تفاوتی بین رنالدو و دیگر بازیکنان از نظر تاکتیکی نمی بینیم. اکثر قریب به اتفاق بازیکنان حرکت انیمیشنی یکسانی دارند و فقط در کم و زیاد و سرعت بالا و پایین تفاوت دارند.

در صورتی که شما تجربه ای از فیفا 18 دارید در اینجا به اشتراک بگذارید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید