جدیدترین خبر های خودرو این هفته : از مک لارن تا ولوو جدید XC40

هر روز شاهد خبر های جدیدی در صنعت خودرو هستم. رقابت و تکاپویی که کمپانی های معروف دنیا انجام می دهند. تا محصولی جدید و قدرتمند را به جهان عرضه کنند. در این مطلب جدیدترین خبر های خودرو این هفته را به صورت خلاصه ورق می زنیم.

خودرو مفهومی مک لارن ” Ultimate Vision Gran Turismo “:

یک کانسپت عظیم و قدرتمند از سوی مک لارن اولین اتفاق مهم این هفته دنیای خودرو بود. خودرو مفهمومی گران توریسمو “Gran Turismo” ، خودرو اسپورتی که برای مسابقات طراحی شده است. این خودرو هیبریدی دارای ۱۱۵۰ اسب بخار قدرت می باشد.

خودرو پورشه ” ۹۱۱ GT2 RS “:

شایع شده است خودرو پورشه ” ۹۱۱ GT2 RS ” فقط در عرض چند دقیقه پیست Nürburgring را یک دور کامل زده است. اگر چه قبلا پورشه به این موضوع اشاره کرده بود ، اما اکنون منابع غیر رسمی مطرح کرده اند که خودرو زرد و مشکی پورشه ، توانسته است یک دور از این پیست را در ۷ دقیقه طی کند. ما باید منتظر تایید این موضوع توسط کمپانی پورشه باشیم.

خودرو ولوو ” XC40″ :

فقط چند اینچ کوچکتر از برادر خود ، XC60 می باشد. ولوو این خودرو را برای رقابت با خودروهایی همچون BMW X1 و  Audi Q3 وارد بازار کرده است. ما قبلا  این خودرو را مورد بحث قرار داده بودیم.

 خودرو جنسیس ” G70 Sport ” :

فقط در یک ثانیه خودرو جنسیس ” G70″ از شتاب صفر به شتاب ۶۲ مایل بر ساعت می رسد. این خودرو جدید ، در کنار خودرو هایی همچون سری ۳ بی ام دبلیو و آلفا رامئو جولیا جا می گیرد.  توربو شارژر ۲ لیتری با موتور خطی ۴ سیلندر و ۲۴۸ اسب بخار از مشخصات این خودرو می باشد. که از این مدل نوع ۳۶۵ اسب بخاری با توربو شارژر ۳.۳ لیتری ، ۶ سیلندر نیز وجود دارد.

لامبورگینی “Huracán Super Trofeo Evo” :

یک خودرو مسابقه ای که اکنون ، به یک بدنه فیبر کربن که سبب بهتر شدن آیرودینامیک آن شده ، مجهز شده است. در زیر کاپوت این خودرو یک پیشران ۵.۲ لیتری V10 با ۶۲۰ اسب بخار وجود دارد.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید