حل مشکل گیر کردن آپدیت در ویندوز 10

اگر چه قابلیت آپدیت در تمام ویندوز های قبلی مایکروسافت و جود داشت. اما با توجه به تغییر گسترده ای که در ویندوز 10 ، از سوی مایکروسافت صورت گرفت. حال نیاز آپدیت صد چندان شده است. دلیل اصلی هم این است که دیگر نسخه جدیدی از ویندوز نخواهیم داشت و با همین آپدیت ها هست که ویژگی های جدید را به ویندوز خود اضافه می کنید.

اما همیشه در آپدیت کردن ویندوز مشکل هایی وجود داشته است و ما در ویندوز 10 نیز این مشکلات بر طرف نشده است.آیا در هنگام دانلود کردن آپدیت ها و در روند آپدیت شدن ویندوز 10 همه چیز متوقف می شود ؟ این مطلب مشکل گیر کردن آپدیت در ویندوز 10 شما را حل می کند.

۱ چک کردن موارد زیر:

چک کردن موارد زیر:
چک کنید که به شبکه اینترنتی پایداری متصل شده باشید. و مطمئن شوید در مراحل آپدیت قطعی اینترنت نخواهید داشت.

اینترنت وای فای شما بر روی حالت metered connection قرار نگرفته باشد. برای چک کردن این موضوع به تنظیمات ویندوز بروید و در قسمت Network & Internet>Wi-Fi این موضوع را چک کنید.

مطمئن شوید BITS service در Task Manager فعال می باشد. اگر غیر فعال است ، آن را فعال کنید.

حا بعد از چک کردن موارد بالا ، ویندوز خود را ریستارت کنید. اگر مشکل حل شده است که چه بهتر ، در غیر این صورت ادامه آموزش را بخوانید.

حل مشکل گیر کردن آپدیت در ویندوز 10

اگر مراحل بالا جواب نداده است ، این برنامه را دانلود کنید . این برنامه می تواند بعضی از مشکل های مربوط به گیر کردن آپدیت ویندوز 10 را حل کند.

بعد از دانلود این برنامه ، ابتدا مطمئا شوید پنجره تنظیمات و کنترل پنل بسته باشد. سپس شما باید بر روی برنامه راست کلیک کرده و با Run as administrator برنامه را اجرا کنید. در ادامه پنجره ای شبیه زیر مشاهده خواهید کرد. در این قسمت حرف Y را تایپ کنید.

پنجره جدیدی برای شما باز خواهد شد و از شما می پرسد که چه کاری می خواهید انجام دهید. با توجه به اینکه مشکل شما مربوط به آپدیت ویندوز 10 می باشد ، گزینه 2 را انتخاب کنید.

بگذارید برنامه کار خود را انجام دهد و در نهایت به شما بگوید operation is complete . حال دوباره اقدام به آپدیت کردن ویندوز کنید.

امیدواریم این راه حل ، مشکل شما را حل کرده باشد. ما را از این موضوع با خبر کنید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (3)