5 روش جلوگیری از دریافت ایمیل در gmail

احتمالا تا کنون با مشکل دریافت ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم بر خورد کرده اید. ایمیل های تبلیغاتی که هر کاری می کنید قطع نمی شود . خوب نگران نباشید ما اینجا 5 روش جلوگیری از دریافت ایمیل در gmail را به شما آموزش می دهیم. تا برای همیشه از آنها خلاص شوید.

راه های عدم دریافت ایمیل تبلیغاتی و مزاحم

جلوگیری از دریافت ایمیل در gmail

۱ ارسال خودکار ایمیل ها به یک فولدر از پیش تعیین شده:

ارسال خودکار ایمیل ها به یک فولدر از پیش تعیین شده:

جیمیل دست شما را برای نحوه دریافت ایمیل های ورودی باز گذاشته است. شما می توانید بدون اینکه ایمیل ها را ببینید به مکان خاصی هدایت کنید.

برای این کار شما باید یک فیلتر ایجاد کنید. شما می توانید این فیلتر را برای هر نوع ایمیلی فعال کنید. برای اینکار کافی است از نوار بالایی جمیل بر روی More  و سپس Filter Messages Like These کلیک کنید.

حال مراحل زیر را به ترتیب انجام می دهیم.

برای مثال شما می توانید ایمیل ها را بر اساس فرستنده ، یا کلمه ای خاص در عنوان ایمیل یا متن ایمیل فیلتر کنید.

حال برای اینکه ایمیل ها در اینباکس نمایش داده نشود و مستقیم به یک فایل منتقل شود. طبق تصویر زیر گزینه Skip the Inbox (Archive It) و سپس گزینه  Apply the Label را زده و لیبل دلخواهی برای آن انتخاب ، یا می سازیم.

با این کار ایمیل هایی که با موضوع خاص خود فیلتر کرده اید دیگر در اینباکس مشاهده نخواهد شد و مستقیما به پوشه ای با نام لیبلی که برای آن تعیین کرده اید منتقل می شود.

۲ استفاده از نام جیمیل مستعار

استفاده از نام جیمیل مستعار

گوگل قادر به تشخیص دادن بعضی کارکتر ها از جمله (+) نمی باشد. برای مثال اگر ایمیل شما با نام jidi123@gmail.com باشد. اگر شخصی به آدرس ایمیل شما که بعد از آن (+) اضافه شده باشد ایمیلی بفرستد ، دوباره شما پیام را دریافت خواهید کرد. یعنی ایمیل شما با jidi123+subscription01@gmail.comوjidi123+work@gmail.com تفاوتی نخواهد داشت. حال با این ویژگی چه می شود کرد.

کافی است شما برای ثبت نام در سایت ها و یا هر جای دیگر از یکی از این جیمیل های مستعار استفاده کنید. 

حال شما به کمی خلاقیت و با استفاده از روش اول می توانید ایمیل های خود را سازماندهی کنید. با استفاده از این ترفند اگر می خواهید در سایتی ثبت نام کنید یک علامت بگذارید. یا شاید می خواهید ایمیل های یک پروژه دانشجویی را در مداوم دریافت کنید با اضافه کردن “+project” به جیمیل خود همه چیز سازماندهی می شود.

۳ لغو اشتراک از جایی که برای شما ایمیل فرستاده می شود

لغو اشتراک از جایی که برای شما ایمیل فرستاده می شود

احتمالا زمانی که می خواستید در یک ثبت نام کنید هر گزینه ای که جلوی شما می آمد را تایید می کردید. از این به بعد مراقب باشید که تیک های مربوط به دریافت خبر را فعال نکنید.  معمولا در ایمیلی که از سوی فرستنده ها می آید باید گزینه ای مانند زیر وجود داشته باشید اگر پیدا کردید . می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

۴ استفاده از یک برنامه برای سامان دهی ایمیل های شما( رایگان/ پولی)

استفاده از یک برنامه برای سامان دهی ایمیل های شما( رایگان/ پولی)

شاید  انجام روش های بالا برای شما خوشایند نباشد. اینجاست که ما یک برنامه قوی را به شما پیشنهاد می کنیم. برنامه  این برنامه برای 5000 ایمیل اول رایگان می باشد. اما برای مقادیر بیشتر شما باید مبلغی را پرداخت کنید . که متاسفانه این برنامه برای کاربران ایرانی کاربردی ندارد.

۵ استفاده از سایت آنرول

استفاده از سایت آنرول

شما از چه روشی استفاده می کنید؟ در اینجا به اشتراک بگذارید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (3)