با دوچرخه / موتور هیبریدی LMS آشنا شوید

سیستم های الکتریکی در حال افزایش و نفوذ سریعی به بازار دوچرخه ها هستند. و اکنون ما شاهد دوچرخه های الکتریکی متفاوتی هستیم. اما دوچرخه هیبریدی هم این گونه است؟ خوب به نظر می رسد یک زوج فرانسوی دوچرخه یا شاید موتورسیکلت هیبریدی ساخته اند که بسیار عالی عمل می کند.

دوچرخه LMX اولین بار در سال 2014 توسط آدام مرسی و لوکاس سوتو طراحی  و با وزن سبکی ساخته شد . البته از این دستگاه کم تر از 50 عدد ساخته شد. حال دوچرخه ی جدید این کمپانی  161- H نتیجه سال ها زحمت و تلاش آنها می باشد .

این دوچرخه هیبریدی به طور ویژه برای آف رود ساخته شده است. این دوچرخه از آلومنیوم فوق سبک 6061 ساخته شده است. در سیستم تعلیق جلویی از دو کمک فنر استفاده شده است.

چرخ های این وسیله ترکیبی از دوچرخه های کوهستانی و موتور سیکلت می باشد. چرخ جلو 26 اینچ و چرخ عقب 19 اینچی می باشد.

سیستم پیشران این دوچرخه یا موتور هیبریدی ، یک موتور DC براشلسی است که با یک باتری ساخته سامسونگ کار می کند. دو حالت رانندگی بهینه و تقویتی برای این دوچرخه وجود دارد و می تواند 221.3 پوند- فوت گشتاور ایجاد کند. شرکت LMX ادعا می کند دوچرخه 161-H به راحتی می تواند بر روی یک چرخ (تک چرخ) قرار بگیرد. همه این امکانات و قدرت در یک دوچرخه 100 پوندی می باشد که نشان از یک طراحی خارق العاده مهندسی می باشد.

همراه این دوچرخه یک شارژر 600 واتی ارائه می شود که می تواند باتری آن را در عرض 3 ساعت پر کند. با یک باتری فول شارژ شده شما می توانید 40 مایل یا به مدت دو حدود دو ساعت آف رود حسابی را تجربه کنید. البته باتری این دوچرخه به راحتی قابل تعویض می باشد و اگر یک باتری کمکی داشته باشید به راحتی می توانید آن را جای گزین کنید.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید