زمان انتشار فیلم Alita: Battle Angel ساخته جیمز کامرون

جیمز کامرون برای دهه ها بر روی ساخت یک فیلم بر اساس مانگای علمی–تخیلی آلیتا فرشته جنگ، نوشته یوکیتو کیشیرو صحبت می کرد. بالاخره او موفق شد به عنوان تهیه کننده و نویسنده فیلمنامه با کارگردانی رابرت رودریگز  فیلم «Alita: Battle Angel» را بسازد. کمپانی قرن 20 چند روز پیش اولین تیزر از این فیلم را منتشر کرد.

داستان این فیلم در قرن 26 اتفاق می افتد و در مورد یک دختر سایبورگ به نام آلیتا می باشد ، که نقش آن را بازیگر فیلم Maze Runner به نام «رزا سلزار» بازی می کند. کسی که از توده های آشغال نجات داده شده و توسط یک دکتر بازسازی و تعمیر شده است. او به جست و جوی گذشته خود می باشد و در این مسیر اتفاق هایی برای او می افتد.

رز سلزار

می توان گفت این فیلم نیز شبیه به فیلم آواتار جمیز کامرون می باشد و شما شاهد کاراکتر هایی هستید که شبیه انیمیشن می باشند.

قرار است فیلم Alita: Battle Angel در تاریخ 20 جولای 2018 (29 تیر 1397) برای پخش در سینما ها اماده شود . رزا سلزار، کریستف والتس، ماهرشالا علی، اد اسکرین، لانا کاندر، میشل رودریگز، جکی ارل هیلی، ایزا گونزالس، کین جانسون، جرج لندبورگ جونیور و مارکو زارور، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید