مشخصات خودرو سیتروئن c3 محصول مشترک سایپا و سیتروئن

امروز طی یک مراسم رسمی از خودرو سیتروئن c3 محصول جدید مشترک سایپا ایران و سیتروئن فرانسه رونمایی شد.

[unitegallery erdr catid=7]

در این مراسم هر دو مدیر عامل شرکت ایرانی و فرانسوی حضور داشتند . شهبازی در این مراسم مطرح کرد که با توجه به  اینکه  خودرو تنها در دوکشور ساخته می شود شرایط خوبی را برای صادر کردن این محصول در کشور های همسایه برای ما ایجاد خواهد کرد. در ادامه مشحصات فنی این خودرو را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید تحلیل و ارزیابی بهتری نسبت به این خودرو داشته باشید.

مشخصات خودرو سیتروئن c3

این خودرو در نوع 1.2 لیتری و 1.6 تولید می شده است و مشخص نیست در ایران کدامیک از این دو مدل عرضه خواهد شد. مدل 1.2 لیتری بنزینی این خودرو دارای سه نوع 66 ، 82 و 110 اسب بخار قدرت می باشد. و نمونه دیزلی آن که با یک توربو شارژر و حجم موتور 1.6 همراه است و دو نوع 75 و 100 اسب بخاری دارد. همه این خودرو ها دنده دستی دارند و دنده اتوماتیک آن به عنوان آپشن در نظر گرفته شده است. سریعترین مدل سیتروئن c3 ، مدل بنزینی 110 اسب بخاری می باشد که صفر تا 100 آن در مدت 9.3 ثانیه  طول می کشد و ماکزیمم سرعت آن 117 مایل بر ساعت (188 کیلومتر بر ساعت) می باشد.

طول 3.99 متر
عرض 1.74 متر
ارتفاع 1.47 متر

حال باید ببینم در خط تولید آن در ایران شاهد همین مشخصات خواهیم بود یا در اعداد و ارقام تغییراتی ایجاد خواهد شد .هنوز در مورد قیمت این خودرو  و زمان عرضه آن خبری منتشر نشده است.

نظر شما در مورد این خودرو چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید