بررسی و بازبینی فصل دوم قسمت 1 برنامه گرند تور The Grand Tour S02 E01

در این مطلب به بررسی و بازبینی فصل دوم قسمت 1 برنامه گرند تور Grand Tour خواهیم پرداخت و در ادامه لینک دانلود آن نیز قرار داده خواهد شد.

گرند تور فصل دوم قسمت 1

علاقه مندان به دنیای خودرو می دانند که تخت گاز یک برنامه عالی ، جذاب و پر هزینه در مورد خودرو ها بود که بعد از اتمام آن آمازون تصمیم گرفت در حال و هوایی متفاوت برنامه ای به نام گرند تور «Grand Tour» و با حضور هر سه مجری مشهور تخت گاز  را تولید کند. برنامه گرند تور نیز مانند تخته گاز بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد و در هر قسمت چند خودرو را به چالش می کشند. فصل اول این برنامه در 13 قسمت ساخته شد  و پس مدت ها 17 آذر ماه 96 ، یعنی چند روز پیش قسمت اول فصل دوم برنامه پخش شد که در ادامه می توانید آن را دانلود کنید.

در ابتدا جرمی برنامه را با عبارت “ما برگشتیم ” آغاز کرد. سپس صحبت هایی راجب به مکان جدیدشان صورت گرفت که لوکیشن جدید در سرزمین سرسبز انگلستان قرار گرفته است.

اما موضوع اصلی برنامه در مورد بررسی و مقایسه سه نوع خودرو از نظر سوخت مصرفی بود.

– خودرو های قدیمی که سوخت بنزینی دارند.

– خودرو های حال حاضر که سوخت آن ها دوگانه می باشد.

– خودرو های نسل آینده که تمام الکتریکی می باشند.

آنها برای بررسی این موضوع از سه خودرو استفاده کردند. خودرو لامبورگینی آونتادور S به عنوان خودرو قدیمی با سوخت بنزینی ، خودرو هوندا NSX که یک خودرو امروزی و دوگانه می باشد و در نهایت ابر خودرو ساخت کمپانی کروات که تمام الکتریکی  و نزدیک 1200 اسب بخار قدرت دارد . آن ها در طول برنامه با این خودرو ها به مکان های متفاوتی سفر می کنند و  خودرو ها را مورد بررسی قرار می دهند.

۲ مشخصات خودرو هیبریدی Honda nsx

[unitegallery erdr catid=10]

این خودرو 581 اسب بخار دارد و موتور 3.5 لیتری با دو توربو در کنار سه موتور الکتریکی قرار گرفته است. و در زیر 3 ثانیه سرعت آن به 0 تا 60 مایل در ساعت می رسد.

در بخش مهمان های برنامه نیز تغییراتی نسبت به فصل قبل داشته اند و در اولین قسمت دو مهمان یکی داور مسابقات استعداد یابی «دیوید هاسلفهوف» و بازیگر آمریکایی «ریکی ویلسون» به برنامه دعوت شده بودند. و در یک پیست جدید به رقابت با یکدیگر پرداختند.

۱ مشخصات فنی خودرو Lamborghini Aventador S

[unitegallery erdr catid=9]

شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت (0 تا 62 مایل بر ساعت) این خودرو، 2.9 ثانیه و حداکثر سرعت آن، 350 کیلومتر بر ساعت (217 مایل بر ساعت) است و قدرت خروجی این خودرو به 731 اسب بخار می رسد.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید