5 مکان شگفت انگیز در آسیا برای سفر خارجی در فصل زمستان

0

اگر فصل زمستان و برف های آن را دوست دارید و به دنبال مکان های خوب برای سفر در فصل زمستان هستید . ما در اینجا 5 مکان عالی در آسیا را برای سفرهای شما در فصل سرما و زمستان پیشنهاد می کنیم.

۱ اُتارا – ژاپن (Otaru, Japan)

اُتارا – ژاپن (Otaru, Japan)

این سرزمین شگفت انگیز زمستانی در ها کایدو، یک شهر بندری است و با معماری زیبا و ساختمان های سنگی که آن زمان محل اسکان بازرگانان بوده و حال تبدیل به مزکز تجاری شده ، سالانه در فصل زمستان محلی مورد علاقه برای گردشگران شده است. کانال Otaru، که برای سفرهای کوتاه باز است، محل اصلی جشنواره ای به نام Otaru Snow Light Path می باشد، رویدادی که در آن مردم محلی شمع هایی از برف درست و در این کانل به صورت شناور رها می کنند. در این جشنواره مردم این منطقه به وسیله برف جا شمعی های زیبایی درست می کنند و با روشن کردن شمع در آنها و قرار گرفتن هزارن شمع در کنار هم زیبایی خاصی را به این شهر می دهد.


۲ هاربین – چین (Harbin, China)

هاربین – چین (Harbin, China)

“شهر یخ”، که با نام harbin شناخته می شود ، میزبان یکی از بزرگترین جشنواره های برف و یخ جهان، به نام جشنواره بین المللی یخ هاربین است. این جشنواره در طول ماه ژانویه تا فوریه برگزار می شود و در حدود 1.500 سازه ی یخی که از خانه های عادی نیز بزرگتر است در آن ساخته می شود. هر ساله یک موضوع متفاوت برای این جشنواره در نظر گرفته می شود، که از جانوران افسانه ای تا مشاهیر معروف از سراسر جهان شامل این موضوعات می شوند. این مراسم شامل یک مراسم افتتاحیه بزرگ ، آتش بازی و مجموعه ای از نمایش های تئاتری می باشد. از جمله فعالیت های دیگر در این جشنواره می توان به سورتمه سواری و تماشای ببرهای سیبری اشاره کرد.


۳ پارک ملی دگیجسون – کره جنوبی (Deogyusan National Park, South Korea)

پارک ملی دگیجسون – کره جنوبی (Deogyusan National Park, South Korea)

استراحتگاه Deogyusan ، که قبلا به نام معبد معجزه شناخته می شده است، در داخل پارک ملی دگیجسون واقع شده است و بیشتر به عنوان یک جشنواره سالیانه کره ای شناخته می شود که در تابستان اتفاق می افتد، اما زمانی که برف می رسد، بازدیدکنندگان به روش دیگری از طبیعت این مکان لذت می برند. در این مکان یکی از معروف ترین پیست اسکی های کشور کره جنوبی در آن قرار دارد که می توان با یک رانندگی 3 ساعته از سئول به آنجا رسید.


۴ ناگانو – ژاپن (Nagano, Japan)

ناگانو – ژاپن (Nagano, Japan)

در نواحی شمالی ناگانو,، در دامنه کوهای این منطقه می توانید تجربیات جالب و جدیدی را کسب کنید. برخورد با چشمه های آب گرم ، 13 انجمن soto-yu ، یا استخرهای گرم در محیط های سرپوشیده که متعلق به روستاییان آن منطقه می باشد. برای رفتن به این مکان ها هزینه ورودی وجود ندارد و همه حمام ها طبیعی می باشند ، که برای خانم ها و آقایان به صورت مجزا ساخته شده اند. اگر در اواسط ماه ژانویه به این مکان سفر کنید، می توانید در جشنواره Nozawa Onsen Dosojin نیز شرکت کنید. این جشنواره هر ساله در 15 ژانویه برگزار می شود، و جشنواره توسط مردان برای جشن تولد اولین فرزند خانواده برپا می شود ، و در آن دعاهایی برای نابود کردن ارواح شیطانی انجام می دهند.


۵ ساپورو – ژاپن (Sapporo, Japan)

ساپورو – ژاپن (Sapporo, Japan)

پایتخت حاکی هوکایدو و بزرگترین شهر در جزیره اصلی در شمال ، به نام “ساپورو” در طول ماه های سرد سال به یک سرزمین عجایب زمینی و زمستانی تبدیل می شود. در ماه های فوریه جشنواره برف ساپورو برگزار می شود ، که حدود دو میلیون بازدید کننده به خود جذب می کند و هر ساله این جشنواره به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب ترین رویدادهای زمستان ژاپن شناخته می شود. صدها مجسمه برفی چشمگیر و مجسمه های یخی تحسین همه را بر می انگیزد و همچنین طعم غذاهای خوشمزه محلی مانند خرچنگ برفی و یونی را فراموش نخواهید کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید