دلیل تاخیر پخش فصل 8 سریال تاج و تخت چیست ؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم HBO به صورت رسمی کرد فصل 8 سریال تاج و تخت در سال 2019 پخش خواهد شد. اگر چه این حرف نا امید کننده بود اما بر اساس شایعه های قبل از آن چیز خارج از انتظاری نبود . حتی تاریخ دقیق پخش فصل 8 این سریال در سال 2019 هم مشخص نیست. چرا با توجه به اینکه فصل 8 نسبت به فصل های قبل قسمت های کم تری دارد اما اینقدر تاخیر خواهد داشت؟

انتظار ها از فصل 8 این سریال بالا رفته است . از آنجا که این سریال تا به امروز پرطرفدارین سریال جهان شناخته می شود . و فصل 7 سریال با آغاز درگیری پادشاهان و مردگان به پایان رسید ، همه در انتظار یک پایان خوب هستند. از آنجا که قرار است داستان سریال متفاوت به آنچه که در رمان آمده باشد ، باید عوامل سازنده نهایت خلاقیت خود را برای ساخت یک پایان خوب به کار ببرند.

یکی از دلایلی که باعث طولانی تر شدن فصل 8 می شود زمان فیلم برداری است . از آنجا که فصل 7 در زمستان بود باید برای ادامه ضبط فیلم نیز تا زمستان صبر می شد . مورد دیگری که وجود دارد این است که کار فیلمبرداری به سرعت قبل نمی تواند صورت گیرد ، زیرا داستان شخصیت ها از هم جدا نیست . برای مثال قبلا جان اسنو در یک سرزمین بود و دنریس در مکانی دیگر و دو تیم فیلمبرداری به صورت همزمان در دو کشور جداگانه فیلم برداری می کردند ، بنابراین زمان فیلمبرداری و جمع بندی فصل سریعتر پایان می پذیرفت. 

بعلاوه اینکه فصل 8 در ابعاد بزرگتری صورت خواهد گرفت که این به معنای امکانات ، تجهیزات و نیروی کار بیشتر است و اگر چه تعداد قسمت ها کمتر است اما آن طور که مطرح شده است زمان هر قسمت از تایم معمول 50 یا 60 دقیقه بیشتر خواهد شد.

تنها پیشنهادی که به علاقه مندان این سریال می توان کرد این است که امیداور باشند وقتی می گویند سال 2019 منظور بهار یا تابستان باشد نه کار به زمستان بکشد!!.

پیشنهاد می کنیم:
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید