اینستاگرام : داستان فرزاد حسنی و مهران مدیری چه بود؟

اینکه یک روز در اینستاگرام شاهد داستان و حاشیه جدیدی نباشیم چیز عجیبی خواهد بود. این بار موضوع مربوط به صحبت های فرزاد حسنی در مورد مهران مدیری در سال 93 است که دست به دست در فضای مجازی می چرخد. اما داستان فرزاد حسنی و مهران مدیری چه بود؟

داستان از آنجایی شروع شد که در فضای مجازی سخنی از فرزاد حسنی مجری توانمند در مورد مهران مدیری که در سال 93 صورت گرفته بود دست به دست چرخید متن این سخن به صورت زیر بود :

بعد از این پست که واکنش های زیادی نسبت به آن صورت گرفت و  آرام جعفری  بازیگر کشورمان یکی از آن ها بود . البته ما هرچه اینستاگرام خانم جعفری را جست و جو کردیم این مطلب را نیافتیم و با توجه به اینکه در خیلی از سایت ها مانند خبر آنلاین منتشر شده بود ، ما مستقیما همان را نقل می کنیم و مسئولیتی در مورد این متن نداریم. البته نکته جالبی که در مورد اینستاگرام آرام جعفری وجود داشت بسته بودن کامنت اکثر پست هایش است.

این بازیگر در اینستاگرامش نوشت:

نمی دانم چه شد مجری با تمام اطلاعات عمومی که داشت،مثلا تحصیلات دارد،از ابتدا با غرور و کنایه زدن به همه کارش را شروع کرد،کنایه به همکاران آقای فرزاد حسنی همکار قدیمی،به کدام شیفتگی و روانپریشی وسیده ای؟که به استاد مسلم وادی هنر،هنرمندی که عمریست به همه مردم ایران هنرش و مهربانیش ثابت شده،به خودت جرّأت می دهی با تمام بپررویی کار آقای مدیری را زیر سؤال ببری؟اگه نمی دانی بدان که جناب مدیری بسیار با سواد تر از تو در تمام زمینه هاست،ایشون استاد مسلم عمر هستند،نه تنها طنز را خوب می می شناسد بلکه در تمام زمینه های هنری دستی دارد،به کجا رسیده ای که حسادت به بزرگ مردی این چنین می کنی؟جناب مدیری اتفاقا بسیار مجری توانمند و با سوادی هستند،این را تنها من نمی گویم،یک ملت کارشان را دوست دارند،چون هم در کارشان همیشه درخشیدند و هم با مردم و همکارانشان با تواضع و همدردی رفتار می کنند،متاسفم که مسئولین صدا و سیمای عزیز دلشان سوخت و دوباره تو را به تلویزون رَآه دادند تا باز از جمله های سخیف و دایرة لغات هردمبیلت استفاده کنی،دلت نسوزد،دیگر در سینما و تلویزون کسی تو را دوست ندارد،همکار قدیمی شاید اگه در رفتارت تغییر إیجاد کنی و إنسان دوست باشی روزگاران خیلی دور بتوانی برنامه ای بسازی و مردم دوستت داشته باشند و دیگر حسرت اساتید هنر را نداشته باشی.
پی نوشت ارام جعفری:آقای فرزاد دنبال جنگ و جوابدهی و پروبازی نیستم.

پ ن 2:آقای مدیری گرامی و عزیز من از طرف ایشان عذرخواهی می کنم به برزگیه خودتان ببخشید همه ایران دوستتان داریم و از شما حمایت می کنیم .

 این اتفاقات در نهایت مجبور به واکنش فرزاد حسنی شد و او دلیل این سخنان خود را در ویدئو زیر توضیح داد. .

سعی شد همه مطالب مطرح شده درباره این موضوع را یک جا جمع کنیم و فارغ از اینکه چه کسی چه چیزی گفته است ، هر دو این مجریان و یا خانم جعفری از خوب های تلویزیون هستند و از تلاش همه ای این عزیزان قدر دانی می کنیم .

متاسفانه هر روز عده ای در اینستاگرام شروع به درست کردن حاشیه می کنند و عده ای دیگر را وارد  مسائل بی اهمیت در فضای مجازی می کنند . فضای مجازی که قرار بود به پیشرفت جامعه کمک کند حال در آن یک سری شایعات و حرف های بیهوده جای کتاب و منابع علمی را گرفته و منبع حرفهایمان شده است ، تا جایی که افراد شناخته شده نیز درگیر آن شده اند .

نظر شما در مورد این اتفاقات در فضای مجازی چیست ؟ با ما به اشتراک بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید