حضور مرجان محتشم ” بازیگر نقش شهربانو” در دورهمی

مرجان محتشم بازیگر سریال خاطره انگیز “پس از باران” امشب و پس از 11 سال دوری از عرصه تصویر مهمان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شد.

همه ما بدون شک بازی زیبای مرجان محتشم در نقش “شهربانو”  را به خاطر می آوریم . سریال پس از باران یکی از سریال های فاخر سال های دور است که هنوز دیدن تکرار آن برای مخاطبان لذت بخش است. حال پس از سال ها غیبت مرجان محتشم از قاب تلویزیون،  او امشب مهمان برنامه پر مخاطب دورهمی ساخته مهران مدیری بود. خانم محتشم در یک گفت و گوی صمیمی از اتفاقاتی که این سال ها برایش افتاد صحبت کرد و نتوانست ناراحتی خود از مرگ پدر ، فرزند و به خصوص مادرش که حدود 8 ماه گذشته اتفاق افتاد را در جلوی دوربین مخفی کند .

خانم محتشم که متولد 13 اسفند سال 1347 می باشد ، در بخشی از صحبت هایش به تعداد زیادی از پیشنهاد های بازیگری که به او در طی این سال ها شده بود اشاره ای کرد و دلیل عمده بازی نکردن در آن ها را روحیات شخصی خودش عنوان کرد و اینکه از اول هم قرار بوده است کم وگزینشی کار کند. در پاسخ به این سوال مهران مدیری که در این سال ها چی می کردید نیز گفتند که به زندگی شخصی خود پرداخته و بیشتر به نویسندگی مشغول بوده است و احتمالا در آینده نوشته هایش را به چاپ خواهد رساند.

بازیگر نقش شهر بانو به شدت از فضای مجازی فاصله دارد و از بییندگان این برنامه نیز در خواست کرد که زمان هایی از وقت خود را به کتاب خواندن اختصاص دهد. او در صحبت های پیرامون مشکلات فضای مجازی ،  گله مندی خود نسبت به قشری کوچکی از اهالی سینما که به او شایعه های متنوعی را در طول این چند سال اخیر نسبت داده اند ابراز نمود.

اما بخش جالب این گفت و گو جایی بود که در پاسخ به این سوال مهران مدیری که آیا دوباره بازی خواهید کرد ، گفت:

 

“برخلاف افرادی که خداحافظی کردند و دوباره برگشتند ، من خداحافظی نکرده بودم که بخواهم برگردم و هنوز همان مسیر کم کاری و گزینشی را خواهم داشت.” 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید