آموزش تصویری تعویض باتری آیفون 6 و 5

همان طور که در جریان هستید سرعت گوشی های قدیمی اپل بعد از بروز رسانی کاهش یافته بود . اخیرا اپل نامه ای را به صورت رسمی منتشر کرد و از این بابت از مشتریان خود غذر خواهی نمود و برای جبران آن یک پیشنهاد خوب به مشتریان خود داد . صاحبان آیفون ۶ می‌توانند تنها با ۲۹ دلار باتریشان را عوض کنند و یک باتری نو بخرند. این در حالی است که قیمت باتری اصلی این گوشی ۷۹ دلار است و در واقع اپل ۵۰ دلار به مشتریانش تخفیف داده است.

اپل همچنین مطرح کرد قصد دارد در  IOS های جدید ، ویژگی جدیدی را برای شناسایی وضعیت باطری گوشی اضافه کند.

اما این موضوع با واکنش های منفی زیادی برای شرکت اپل همراه بوده و فرصتی عالی برای رقیبان خود از جمله سامسونگ فراهم کرده است. جالبی موضوع اینجاست که این مشکل در ابتدا توسط یک توسعه دهنده مطرح شد و مهندسان اپل از این موضوع خبر نداشتند.

طبق گفته‌ی اپل، در آیفون‌هایی که عملکرد باتری‌شان کاهش پیدا کرده، ممکن است روشنایی نمایشگر و حداکثر صدای بلندگوها نیز کاهش پیدا کند. همچنین زمانی که سیستم نیرویی بیشتر از توان باتری طلب می‌کند، ممکن است فلش دوربین نیز خاموش شود.

اما همه این مطالب را گفتیم تا به این نتیجه برسید که شاید شما هم باید باتری گوشی خود را تعویض کنید . برای این کار لازم نیست به جایی مراجعه کنید . با ویدئو های زیر به راحتی می توانید خودتان در منزل ، بوسیله ابزار موجود در پکیج باتری این کار را انجام دهید.

۲
ویدئو آموزش تعویض باتری گوشی آیفون 5:

۱
ویدئو آموزش تعویض باتری گوشی آیفون 6:

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید