خودرو مفهومی شاسی بلند لکسوس LF -1 رونمایی شد

یکی از لوکس ترین خودرو هایی که بدون شک طرفداران زیادی بخصوص در ایران دارد سری خودرو های LX لکسوس است . حال خودرو لکسوس 2018 با نام  LF -1 نسل آینده این خودرو ها در نمایشگاه خودرو دیترویت رونمایی شد. شاید از نسل سوم این خودرو دهه ها می گذشت و زمان آن رسیده بود که لکسوس تغییرات قابل توجهی در ظاهر و باطن این سری خودرو ها ایجاد کند تا از رقیبان خود عقب نماند.

این اتفاق در نمایشگاه خودرو 2018 دیترویت افتاد و این شرکت ژاپنی خوردو مفهومی جدیدی به نام Lexus LF-1 را معرفی کرد، خودرویی که به نظر می رسد مسیر آینده سری خودرو های لکسوس Lx را مشخص می کند. این خودرو پتانسیل تبدیل شدن به یک پرچم دار لوکس برای لکسوس را دارد.

لکسوس LF -1 نسل آینده سری خودرو های LX

طبق روالی که در گذشته به خصوص در خودرو FT-1 شاهد بودیم ، این کمپانی با همکاری دفتر تحقیقات و طراحی CALTY کالیفرنیا ، بدنه زیبای این خودرو را طراحی کرده است.  چرخ  های 22 اینچی به این کراس اور جذابیت خاصی را بخشیده است. طول این خودرو 5014 میلی متر ، عرض آن 1986 میلی متر و ارتفاع آن به 1605 می رسد که کمی از  سری های قبلی LX عریض تر و بلند می باشد. 

شما نباید حتما یک کراس اور باز یا علاقه مند به خودرو های شاسی بلند باشید تا از این خودرو خوشتون بیاد . طراحی چشم نواز این خودرو مطمئنان چشمان شما را خواهد گرفت. اگر به عکس ها دقت کنید مشاهده می شود که این خودرو به گونه ای نسل آینده خودرو ها را معرفی می کند . آینه های بغل حذف شده اند و حتی شما دستگیره درب ها را نیز مشاهده نمی کنید.

در زمانی که تکنولوژی با خودرو ها عجین شده اند ، لکسوس LF -1 نیز چیزی کم نگذاشته است . صفحه نمایش های لمسی برای کنترل همه بخش ها بعلاوه یک سیتم مسیریابی چهار بعدی گویای این ادعا می باشد . طبعا وقتی در مورد یک خودرو لوکس حرف می زنیم در آن برای سرنشینان عقب خودرو  نیز امکانات رفاهی قرار گرفته است .

البته اگر تا کنون راجب به قدرت ، پیشران و به طور کل مشخصات فنی آن صحبت نکرده ایم به این خاطر است که کمپانی ژاپنی لکسوس اطلاعاتی را هنوز منتشر نکرده است و باید دید سیستم پیشران این خودرو همانند ظاهر آن نیز چشم گیر و قابل توجه می باشد یا خیر.

[unitegallery erdr catid=17]

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید