بهترین روش پخش صفحه نمایش گوشی در تلویزیون LG

33

در مطلب می خواهیم به صورت ساده روشی را به شما آموزش دهیم که بدون خریدن هیچ ابزاری به صورت مستقیم و بدون سیم صفحه نمایش گوشی خود را در تلویزیون الجی به صورت مستقیم پخش کنید. ما در اینجا بهترین و ساده ترین نرم افزار برای پخش مستقیم صفحه نمایش گوشی های شما در تلویزیون ، به صورت اختصاصی تلویزیون ال جی معرفی و نحوه کار با آن را آموزش می دهیم.

آموزش مراحل  نمایش صفحه نمایش گوشی در تلویزیون LG

 

توجه : اگر گوشی و تلویزیون شما همزمان به یک شبکه وای فای متصل باشد نیازی به تنظیمات زیر نیست و کافی است برنامه معرفی شده را نصب کنید و تلویزیون خود را جست و جو کنید.

◊در ابتدا باید برنامه screen Minrroring را از پلی استور که لینک آن را در ادامه قرار داده ایم دانلود و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

◊ در مرحله بعدی در تلویزیون LG وارد منوی هوشمند تلویزیون می  شوید و از آن قسمت وارد تنظیمات می شوید. 

◊در بخش تنظیمات در تب شبکه شما باید گزینه Miracast / intels WiDi را انتخاب  و آن را روشن کنید. با اینکار امکان جستجو پیدا کردن کوشی را به تلویزیون می دهید. در این صفحه بمانید.

◊بعد از روشن کردن وای فای گوشی وارد برنامه ای که نصب کرده اید می شوید  و دکمه استارت را می زنید. پس از چند لحظه گوشی شما باید در صفحه تلویزیون نمایش داده شود . آن را انتخاب کنید تا به گوشی شما متصل شود.

◊در این قسمت از طریق نقطه هایی که در سمت چپ بالای گوشی می باشد نمایش شبکه های بی سیم را فعال می کنید و انتظار می کشید تا تلویزیون شما را شناسایی کند.

◊تقریبا کار تمام است با انتخاب شبکه تلویزیون پس چند ثانیه گوشی به تلویزیون متصل شده و صفحه گوشی شما را نشان خواهد داد.

 

از جمله ویژگی های این برنامه سرعت خوب در نمایش تصویر می باشد و شما به راحتی می توانید ویدئو های درون گوشی خود را در تلویزیون پخش کنید. البته به قدرت و سرعت گوشی شما هم بستگی دارد و بهتر است در هنگام استفاده از این برنامه دیگر برنامه های غیر ضروری را ببندید.

نمایش دیدگاه ها (33)