بهترین روش پخش صفحه نمایش گوشی در تلویزیون LG

در مطلب می خواهیم به صورت ساده روشی را به شما آموزش دهیم که بدون خریدن هیچ ابزاری به صورت مستقیم و بدون سیم صفحه نمایش گوشی خود را در تلویزیون الجی به صورت مستقیم پخش کنید. ما در اینجا بهترین و ساده ترین نرم افزار برای پخش مستقیم صفحه نمایش گوشی های شما در تلویزیون ، به صورت اختصاصی تلویزیون ال جی معرفی و نحوه کار با آن را آموزش می دهیم.

آموزش مراحل  نمایش صفحه نمایش گوشی در تلویزیون LG

 

توجه : اگر گوشی و تلویزیون شما همزمان به یک شبکه وای فای متصل باشد نیازی به تنظیمات زیر نیست و کافی است برنامه معرفی شده را نصب کنید و تلویزیون خود را جست و جو کنید.

◊در ابتدا باید برنامه screen Minrroring را از پلی استور که لینک آن را در ادامه قرار داده ایم دانلود و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

◊ در مرحله بعدی در تلویزیون LG وارد منوی هوشمند تلویزیون می  شوید و از آن قسمت وارد تنظیمات می شوید. 

◊در بخش تنظیمات در تب شبکه شما باید گزینه Miracast / intels WiDi را انتخاب  و آن را روشن کنید. با اینکار امکان جستجو پیدا کردن کوشی را به تلویزیون می دهید. در این صفحه بمانید.

◊بعد از روشن کردن وای فای گوشی وارد برنامه ای که نصب کرده اید می شوید  و دکمه استارت را می زنید. پس از چند لحظه گوشی شما باید در صفحه تلویزیون نمایش داده شود . آن را انتخاب کنید تا به گوشی شما متصل شود.

◊در این قسمت از طریق نقطه هایی که در سمت چپ بالای گوشی می باشد نمایش شبکه های بی سیم را فعال می کنید و انتظار می کشید تا تلویزیون شما را شناسایی کند.

◊تقریبا کار تمام است با انتخاب شبکه تلویزیون پس چند ثانیه گوشی به تلویزیون متصل شده و صفحه گوشی شما را نشان خواهد داد.

 

از جمله ویژگی های این برنامه سرعت خوب در نمایش تصویر می باشد و شما به راحتی می توانید ویدئو های درون گوشی خود را در تلویزیون پخش کنید. البته به قدرت و سرعت گوشی شما هم بستگی دارد و بهتر است در هنگام استفاده از این برنامه دیگر برنامه های غیر ضروری را ببندید.