جشنواره فیلمبرداری با پهپاد ها در لس آنجلس ، معرفی برندگان 2017

با پیشرفت تکنولوژی  پهپاد ها وارد صنعت سینما شدند و روز به روز شاهد گسترش این فناوری در زمینه فیلم برداری بودیم. تا جایی که پهپاد ها زیبایی فیلم ها را دو چندان کرده اند و اتفاقی جدیدی را زمینه فیلمبرداری رقم زده اند . همین امر سبب شده سالانه شاهد جشنواره ای در رابطه با همین موضوع باشیم. جشنواره فیلمبرداری توسط پهپاد ها  که در سال 2017 در لس آنجلس برگزار شد و برندگان آن در بخش های فیلمبرداری نمایشی ، فیلمبرداری آزاد ، فیلمبرداری هنری ، فیلمبرداری روایتی (داستانی) ، فیلمبرداری مستند یا خبری ، فیلمبرداری ورزشی ، برجسته کردن پهپاد ها ، سلفی ، ایکس فکتور ،  فیلم (تلویزیون یا تبلیغات) و نمایش واقعی معرفی شدند .

در ادامه ویدئو برنده در بعضی از دسته بندی های بالا را که واقعا زیبا هستند برای شما انتخاب کرده ایم.

بخش نمایشی :

برنده :  Muscle Up | توسط رابرت مکینتاش

یک ویدئو مفهومی و کوتاه که یک دید کلی از ساحل ونیز به شما می دهد . این ویدئو که به صورت برعکس نمایش داده می شود ترکیب خلاقانه این ویدئو  با صدای محیط بی نظیر است .

بخش ورزشی:

برنده :  United We Ride | توسط آماندا وست

این ویدئو در مورد حرکات زیبا ، نمایشی و البته خطرناک یک موتور سوار است که با فیلمبرداری یک پهپاد از حرکات نمایشی آن تصاویر زیبایی خلق شده است.

بخش مستند و خبری:

برنده : The Big Ugly | توسط مکینا وودورا

مکینا وودورا در حقیقت یک کمپانی پرتغالی است که در زمینه تولید ویدئو توسط پهپاد فعالیت می کند و عمده تمرکز آن بر روی موج دریاها می باشد . در طول این فیلم کوتاه آن ها دست و پنجه نرم کردن دو نفر با موج های مرگبار را به تصویر می کشند.

 

بخش سلفی:

برنده :  There’s No One Else | توسط ولینگتون رودریگز

این بخش چیزی شبیه عکس سلفی خودمان آن است اما به این یکی ویدئو سلفی می گویند . حرکات پهپاد به دور خودتان صورت می گیرد و با زوم یا بک زوم کردن یا چرخش و نمایش فضای اطراف یک ویدئو سلفی که در اصلاح به آن Dronie گفته می شود ، را می سازید. بدون شک برنده این بخش یک سلفی بی نظیر را ساخته ، حتما تماشا کنید.

 

بخش نمایش واقعی :

برنده : Aerial Frontiers | توسط سم شورت

این ویدئو ضبط شده توسط پهپاد بسیار خوش ساخت است و شاهد تعداد زیادی لوکیشن در آن می باشیم. حرکات ورزشی و رویداد ها در آن عالی به نظر می رسند و ترکیب آنها منجر به ساخت یک ویدئو عالی شده است.

 

بخش فیلم ، تلویزیون و تبلیغات:

برنده : The Eagle Huntress | توسط اتو بل و سیمون نبیلت

این ویدئو مربوط به بخش هایی از پشت صحنه فیلم شکارچیان عقاب در مغولستان می باشد که فیلمبرداری توسط یک پهپاد فانتوم 3 صورت گرفته است.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید