بهترین نرم افزار های ساخت موزیک سال 2018

تا حالا به این فکر افتاده اید که یک موزیک بسازید . البته برای ساختن موزیک باید شما یک دانش ابتدایی از موزیک داشته باشید اما خوبی کار این جاست که نرم افزار های زیادی وجود دارد که شما به کمک آن ها می توانید به ساختن آهنگ بپردازید . در ادامه بهترین نرم افزار های ساخت موزیک در سال 2018 را به شما معرفی می کنیم. نرم افزار هایی کاملا حرفه ای که تقریبا تمام ابزار و آلات موسیقی از گیتار ، ویولون ، پیانو و …. را در اختیار شما قرار می دهد.

ابتدا در این جدول پایین به یک ارزیابی که از سوی یک سایت معتبر صورت گرفته است به مقایسه نرم افزارهای مهم ساخت موزیک می پردازیم.

 

برنامه Cubase Elements

یک برنامه عالی و قدرتمند برای تولید موزیک  که دارای ویرایشگر ها بسیار قوی و همچین 3500 لوپ در این برنامه وجود دارد که ساختن آهنگ برای شما را راحت تر کرده و به کار شما سرعت می بخشد. نمونه های آماده در این برنامه برای افراد مبتدی بسیار مناسب خواهد بود و به یادگیری آن ها کمک خواهد کرد اما این برنامه برای افراد حرفه ای نیز مناسب است و همه ی ابزار مورد نیاز را در اختیار آنها قرار می دهد .

معایب:
متاسفانه در این برنامه فقط سه آلت موسیقی وجود دارد / شما می توانید 48 ورودی داشته باشید و برنامه بیشتر از این را به شما اجازه نمی دهد.

دانلود برنامه از سایت سافت 98

برنامه Magix Music Maker Premium

این برنامه بیش از 20 سال قدمت دارد و شما می توانید کار خود را با موزیک های لوپی که در کتابخانه آن قرار دارد شروع کنید. انواع مختلفی از لوپ ها در بخش درام ، باس و ملودی وجود دارد . 6000 موزیک لوپ آماده از ویژگی های خوب این نرم افزار به شمار می آید. شما با یک درگ ساده می توانید موزیک های خود را وارد کنید و با ابزاری که در اختیار شما قرار دارد آنها را ویرایش کنید. در این برنامه محدودیتی برای ورودی های شما وجود ندارد .

معایب:
 فقط نسخه کامپیوتر آن موجود است / بر روی هر کانال فقط 2 افکت می توانید قرار دهید .

دانلود از سایت پی سی دانلود

برنامه Logic Pro X

این برنامه یکی از کامل ترین و بهترین برنامه های ساخت موزیک برای سیستم های مک می باشد . این برنامه اجازه کنترل خوبی را به شما در ساخت موزیک می دهد . این برنامه به شما اجازه می دهد تا بر روی هر کانال 14 افکت وارد کنید.

معایب:
 ورودی های این برنامه 255 عدد می باشد/ فقط برای کامپیوتر های مک وجود دارد.

دانلود برنامه از سایت دانلود

برنامه FL Studio

برنامه  یکی از معروفترین برنامه در زمینه ساخت موزیک است و در ایران نیز بسیار شناخته می باشد . لوپ های فراوان محیط کاربری خوب و امکانات بیشمار این برنامه همه چیز را برای ساختن یک آهنگ خوب برای شما فراهم کرده است. بسیاری از موزیسین ها از این برنامه برای ساخت آهنگ های خود استفاده می کنند.

معایب:
این برنامه خیلی برای ویرایش صدا مناسب نمی باشد.

دانلود برنامه از سایت سافت 98

برنامه Studio One 3

استودیو وان 3 یکی از برنامه هایی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. هر آنچه از یک برنامه برای ساخت موزیک نیاز دارید در استودیو وان وجود دارد . محیط کاربری راحت و ساده ، قابلیت درگ و سرعت بالا در ساخت آهنگ از ویژگی های این برنامه محسوب می شود.

دانلود از سایت پی سی دانلود

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید