جملات کوتاه از سبلیرتی های معروف زن در مورد تناسب اندام

آیا تا به حال دقت کرده اید که همه بازیگرها و سلبریتی های معروف در جهان دارای یک تناسب اندام خوب هستند و از لحاظ جسمانی و فیزیکی بسیار خوش اندام هستند. خوب آنچه مشخص است این سلبریتی ها دارای یک رژیم غذایی مخصوص به خود هستند و برنامه روزانه و منظمی را برای انجام ورزش دارند تا بتوانند تناسب اندام خود را حفظ کنند. تناسب اندام برای بازیگران و سلبریتی ها بسیار اهمیت دارد و ارتباط مستقیمی با فعالیت حرفه ای و شغل آن ها دارد. در ادامه جملاتی کوتاه از برخی سلبریتی ها را در مورد راز موفیت در تناسب اندام را می خوانیم.

 

ریحانا:
1 از 15

ریحانا:

تمرینات هوازی کلید اصل است. من یک مربی خصوصی دارم  و حتی زمانی که یک رویداد رسمی دارم با من مسافرت می کند. من هر روز تمرین می کنم اما احتیاج به یک مربی دارم تا به من انگیزه بدهد.

کیم کارداشیان:
2 از 15

کیم کارداشیان:

من روزم را با جو ، تخم مرغ ، بوقلمون یا میوه آغاز می کنم.

3 از 15

اسکارلت جانسون:

شما باید یک رژیم غذایی مناسب  داشته باشید.  کلم و  ماهی آزاد انتخاب مناسبی برای شما می باشند ، این مواد غذایی ، مواد مغذی بدن شما را تامین می کنند.

 

کتی پری :
4 از 15

کتی پری :

یک برنامه سخت روزانه برای طناب زدن  برای وعده های غذایی دارم . فقط روز های یکشنبه به خودم استراحت می دهم و در آن روز هر چه می خواهم می خورم.
شریل کول:
5 از 15

شریل کول:

من تمرین می کنم و سعی می کنم انتخاب های سالم داشته باشم. من سعی می کنم از رژیم های خطرناک که انسان را به سمت وضعیت بدی سوق می دهد اجتناب کنم. من این کار را زمانی که جوان تر بودم انجام دادم.
جنیفر لوپز:
6 از 15

جنیفر لوپز:

من طرفدار رژیم غذایی لوکان و حرکات دنس فیتنس ترسی اندرسون هستم.

 

7 از 15

جسیکا آلبا:

من برای صبحانه املت از سفیده تخم مرغ و در کنار آن میوه یا یک مقدار پنیر با یک هلو  استفاده می کنم.  برای ناهار نیز سالاد خواهم داشت. شام نیز معمولا سبزیجات و مرغ یا ماهی است. در طول روز نیز از میوه های خشک شده ، شکلات و یا ماست توت فرنگی استفاده می کنم. من واقعا از دسر یا نان استفاده نمی کنم.

8 از 15

بیونس :

من بیشتر  وزن خود را با  شیر دادن به بچه ام  از دست دادم و زنان را نیز تشویق می کنم که این کار را انجام دهند؛ زیرا این کار هم برای بچه و هم خود شخص خوب است.

 

9 از 15

چارلیز ترون:

من مانند دیگران تمرین می کنم، پیاده روی، چرخش، و یوگا را  با هم مخلوط می کنم ، این تونع باعث می شود همچنان فعال بمانم.

 

10 از 15

بار رافائلی:

عمده تمرینات من TRX هست . (حرکت هایی که با وزن خود بدن انجام می گیرد.)

11 از 15

کامرون دیاز:

من در مورد ان چیزی که می خواهم بخورم خیلی فکر می کنم. شما باید به بدن خود مواد غذایی صحیح را بدهید و و اقعا فکر کنید کدام غذا برای بدن شما مناسب تر است.

 

12 از 15

جنیفر آنیستون:

من تقریبا هر روز تمرین می کنم، حداقل پنج یا شش روز در هفته. سپس یک روز در هفته پیلاتس  و علاوه بر این، سه روز در هفته یوگا کار می کنم.
13 از 15

جملات کوتاه از سبلیرتی های معروف زن در مورد تناسب اندام

میراندا کر:
14 از 15

میراندا کر:

من روزانه به صورت منظم یوگا کار می کنم. همچنین عاشق اسفناج ، آواکادو و مقدار زیادی از سبزیجات و بروکلی هستم.

15 از 15

جملات کوتاه از سبلیرتی های معروف زن در مورد تناسب اندام

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید