تشخیص جنسیت فرزند در زمان بارداری با تقویم چینی

از زمانی که شما متوجه می شوید باردار هستید ،سوال های متعددی در ذهن شما شکل می‌گیرد . نوزاد من شبیه چه کسی خواهد شد؟ از آن بچه هایی است که دائما گریه می کند و یا آرام خواهد بود؟ و مهم تر از همه این سوال ها آیا نوزاد من پسر است یا دختر ؟ برای بسیاری از مادرها هیجان انگیزترین بخش مربوط به زمانی است که نمی دانند نوزادشان پسر است یا دختر.

اگر از آن دسته مادرها هستید که دوست دارید زودتر از همه بفهمید نوزاد شما پسر است یا دختر این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم برای شروع شما می توانید از یک تقویم پیش بینی جنسیت چینی کمک بگیرید از این نمودار برای قرنها مادرها برای این که بفهمنند فرزندشان پسر است یا دختر استفاده می‌کردند.

اما تا چه حد پیش بینی سنتی در تشخیص جنسیت فرزند شما درست عمل می کند؟

تقویم پیش بینی جنسیت نوزاد چیست؟ اگر تاکنون راجع به این پیش بینی جنسیت چینی نشنیده‌اید اینجا اشاره کوتاهی به آن می کنیم.  این قضیه مربوط به ۷۰۰ سال پیش می باشد زمانی که بر اساس افسانه ها ، یک  تقویم پیش‌بینی جنسیتی در یک آرامگاه سلطنتی در کشور چین کشف شد . تنها پارامترهای لازم برای این پیش بینی چینی سن مادر در زمان آغاز بارداری و ماه تشکیل نتفه می باشد. این تقویم چینی تاریخ تولد و حاملگی را به قمری تبدیل می کنند و سپس به شما می گوید که آیا نوزاد شما پسر خواهد بود یا دختر.  بعضی از افرادی که از این نمودار استفاده کرده‌اند اعتقاد دارند که این تقویم به خوبی جنسیت فرزند شما را تعیین می‌کند.  در هر صورت  این تقویم پیش بینی جنسیت چینی ، چیزی جز یک داستان قدیمی نیست.

این تقویم جدولی به صورت زیر دارد:

نوع بهتر این جدول که به صورت آنلاین این پیش بینی را انجام می دهد را می توانید در این آدرس بیابید. از این نوع پیش بینی ها زیاد مشاهده می شود . در یک نمونه دیگر  زن باردار باید حلقه ی ازدواج خود را بر روی شکم قرار بدهد اگر حرکت در یک خط راست و به صورت عقب جلو باشد فرزند پسر است و اگر حرکت دایره ای داشته باشند فرزند دختر است .

این پیش‌بینی چینی تا چه حد دقیق می باشد؟

بعضی ها ادعا می کنند این تقویم پیش بینی جنسیت فرزند، تا ۹۳ درصد می تواند درست عمل کند. . با توجه به اینکه پایه آن بر اساس سن و ماه حاملگی است  شما می توانید در هر مرحله حاملگی از این نمودار استفاده کنید برخلاف سونوگرافی که شما در سه ماهه دوم بارداری می توانید جنسیت فرزند خود را تشخیص دهید .  اما این این نکته مهم را نیز باید در نظر داشته باشید که در درستی تشخیص این پیش بینی ها هیچ تضمینی وجود ندارد. از آنجا که این نمودار چینی براساس علم نیست بنابراین دقت آن به اندازه تکنولوژی های حال حاضر نیز نمی باشد.

آیا من باید از این تقویم چینی استفاده کنم؟

مطمئناً ، البته اگر دوست داشته باشید.  زیرا این پیش بینی به شما آسیبی نخواهد زد و حتی جنبه فان نیز خواهد داشت. این تست ها را آزمایش کنید و کمی سرگرم شوید.  پیشنهاد می کنیم این کار را با خانواده انجام دهید و از این سرگرمی لذت ببرید و نتایج حاصله از این پیش‌بینی را خیلی جدی نگیرید و یا از آنها برای تصمیم گیری بزرگ استفاده نکنید.

چگونه من می توانم از جنسیت فرزندم به صورت مطمئن پی ببرم؟

اگر شما می‌خواهید بفهمید که جنسیت فرزند شما به صورت دقیق چیست شما باید به پزشک مراجعه کنید و با انجام یکسری آزمایشها بر روی شما و یا استفاده از دستگاه سونوگرافی ، جنسیت فرزند شما را خواهند گفت.  این روش بسیار دقیق است اما باز هم صد در صد نیست حتی تکنسین ها نیز گاهی اشتباه می‌کنند.

نمودار پیش بینی چینی یک راه سرگرم کننده برای تشخیص این که نوزاد شما پسر است یا دختر است ، خواهد بود . اما نتایج آن ها مبتنی بر علم نیست و هیچ تضمینی در درست کردن کار کردن آن وجود ندارد . بنابراین شما فقط باید آن را به عنوان یک سرگرمی در نظر بگیرید.  اگر شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که جنسیت فرزند شما چیست باید به یک پزشک مراجعه کنید و یا فقط منتظر بمانید تا فرزند شما به دنیا بیاید.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید