دانلود قسمت 1 تا 16 سریال گلشیفته ، [همه کیفیت ها]

بروزرسانی : قسمت شانزدهم (قسمت آخر) اضافه شد.

سریال گلشیفته به سینمای خانگی آمد و شما می توانید تمامی قسمت (از قسمت 1 تا قسمت 15)  را همزمان با انتشار به صورت قانونی دانلود کنید . سریال گلشیفته با توجه به بازیگران توانمندی که در آن ایفای نقش می کنند بدون شک تبدیل به یکی از سریال های موفق و جذاب خواهد شد .


دانلود تمامی قسمت های سریال گلشیفته

دانلود سریال گلشیفته قسمت 1 تا 6

 


پیشنهاد فیلم : سریال جدید ممنوعه منتشر شد و هم اکنون می توانید  قسمت اول آن را دانلود نمایید.

دانلود قسمت یک سریال گلشیفته

دانلود قسمت 1 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت دوم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 2 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت سوم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 3 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت چهارم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 4 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت پنجم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 5 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت ششم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 6 سریال گلشیفته


دانلود قسمت هفتم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 7 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت هشتم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 8 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت نهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 9 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت دهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 10 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت یازدهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 11 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت دوازدهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 12 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت سیزدهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 13 سریال گلشیفته | کیفیت 480


دانلود قسمت چهاردهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 14 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت پانزدهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 15 سریال گلشیفته 


دانلود قسمت شانزدهم سریال گلشیفته

دانلود قسمت 16 سریال گلشیفته 

 

پایان سریال

راهنمایی! در صورتی که در روند خرید سریال مشکل داشتید با تلگرام پشتیبانی در ارتباط باشید.

 


مهناز افشار به عنوان بازیگر نقش گلشیفته در این سریال حضور دارد و همون سیدی نیز که بازی زیبای او را در سریال عاشقانه به یاد داریم در این سریال به ایفای نقش می پردازد .

سریال گلشیفته به کارگردانی بهروز شعیبی و به تهیه کنندگی علی نجفی مدیر عامل شرکت هنرنمای پارسیان است که حق پخش بسیاری آثار نیز در دست این موسسه می باشد . سریال گلشیفته اولین کار سریالی شعیبی می باشد و بازیگرانی همچون مهدی هاشمی ، مهناز افشار ، سیامک انصاری ، ویشکا آسایش ، هومن سیدی ، شیلا خداداد ، بهاره کیان افشار و نازنین بیاتی در آن ایفای نقش می کنند . می توان گفت بهروز شعیبی با انتخاب این بازیگران ، نیمه راه را طی نموده است و با انتخاب هوشمندانه مهناز افشار و هومن سیدی که موفقیت این دو را قبلا هم در سریال عاشقانه دیده بودیم موفقیتش را تا حدودی تضمین کرده است.

البته تا کنون صحبتی راجب به این که سریال گلشیفته چند قسمت خواهد داشت مطرح نشده است و مشخص نیست گلشیفته یک مینی سریال است و یا داری فصل بندی خواهد بود. پوستر این سریال منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

نقد  و بررسی سریال گلشیفته از نظر  سعید اصغرزاده روزنامه نگار

گلشیفته کمدی زندگی در ایران امروز!
فیلم ساختن و سریال‌سازی در این روزها حال خوب می‌خواهد به‌ویژه اگر بنا باشد به اجتماع بپردازی. اجتماع هم که این روزها شده است کانون درد و بلا. جدای از مد روزشدنِ پرداختن به مقولات اجتماعی که موج زودگذری نشده است، رخنه در تار و پود اجتماع و تابوشکنی موضوعاتی که تابه‌حال از آن دوری جسته می‌شد، می‌تواند فارغ از موضوعات تخصصی که شاخصه یک فیلم خوب است، مورد توجه قرار گیرد. به این موضوع باید حضور فیلم و سریال‌های شبکه خانگی را در خانه‌های مردم که خود جزیی از اجتماع‌اند و دلخوشی آنها به همین بساط سینمای خانگی و انحصاری‌شان در خانه خوش است، افزود.
سریال گلشیفته از معدود سریال‌هایی است که نه داعیه ثبت تاریخی را دارد و نه دلخوش به جنبه‌های عاشقانه زندگی است. گویی با تیغ جراحی قسمتی از رویه پوسته سفت اجتماع ایرانی را برداشته و یکهو با انواع خشونت‌ها، تبعیض‌ها، ناراستی‌ها و کارشکنی‌ها مواجهت می‌کند. این مواجهه در نگاه اول از آنجایی که در قالب طنز شکل گرفته است، قدری لطیف پدیدار می‌شود اما با گذشت زمان شما در مقابل مشکلات خانواده‌های ایرانی قرار می‌گیرید و موضوعات روزانه برایتان با تردید و علامت سوال مورد بازبینی قرار می‌گیرد. پرداختن به روابط زناشویی در مناصب حکومتی و روشنفکری و کارگری و طبقه متوسط اجتماعی از یکسو، توجه به فقدان والدین در تربیت و پرورش فرزند، آشنایی با الفبای اشتغال خانگی و ناکامی‌های زنان در تصدی مشاغل دولتی و مناصب اداری و حتی محدودیت‌های سنتی در تحصیل و ورزش، نابسامانی و معضلات شبکه‌های اجتماعی و نقش رسانه‌ها در التهابات زندگی روزانه مردم، توجه به اقشار ویژه مانند ترنس‌ها و روابط اجتماعی ایشان و… تکاپوی درستی در این وانفسای تکرار سوژه‌ها در سینما محسوب می‌شود.
به ‌نظر، این سریال خانگی قصد خیرخواهانه‌ای در بازگشایی مصایب و مسائل زنان در این اجتماع خشمگین دارد. هربار تلنگر جدیدی در زمینه حقوق زنان در تحصیل، کار، مادرانگی، خانواده، جنسیت و تصمیم‌گیری به بیننده زده می‌شود. شاید این سخت‌ترین کاری باشد که مصیبت را بتوانی در قالب طنز به خورد مردم بدهی. شاید این طنز اگر چه دردناک است، اما شروع حرکتی تابوشکنانه باشد که از فرم می‌گریزد و تازیانه محتوا را بر گرده بیننده می‌توان با دیدن آن لمس کرد.
ببینی، بخندی و سپس گریه کنی. همیشه عادتمان شده بود که اجتماعیات و فکاهیات را در قالب‌های سطحی، مبتذل و رایج آن ببینیم و ذائقه مخاطب را تا حد دیدن شوهای تلویزیونی پایین بیاوریم. اما حالا می‌توان دریافت که مردم از مواجهه با واقعیات زندگی روزانه خود و تحلیل و بازنمایی آن در یک سریال پرهیز نمی‌کنند و دلیلی ندارد که حتما یک سریال در دام بازی‌های سطحی و داستان‌های پیش پاافتاده یا حماسه‌سرایی‌های ملی و میهنی برای پرفروش‌ترشدن بیفتد. هر چند اصولا هر ژانری مخاطب خود را دارد و این ژانر جدید می‌تواند نقطه شروعی باشد برای حرکتی مستمرتر و حرفه‌ای‌تر که بایستی توسط بخش‌های مختلف تخصصی پرورانیده‌تر شود.
گلشیفته به ‌نظر یک حرکت به جلوست. یک ترفند برای تغییر ذائقه مخاطب و یک بیانیه در دفاع از کیان خانواده. دفاع از زنان بدون مردان و همراه کردن مردان با نهضتی زنانه. شاید حضور بازیگران جدی و کاراکترهایی که از کلیشه پرهیز می‌کنند، نقطه قوت سریال در شبیه‌سازی زندگی واقعی مردم باشد. گلشیفته می‌تواند آینه تمام‌نمایی باشد که ضرورت دارد در قالب ژانر جدیدی مورد توجه قرار گیرد.

این سریال یک کمدی رایج و مرسوم نیست بلکه یک کمدی سنت‌شکن و غیرمعمولی است که می‌تواند فصل نوینی در بیان مطالبات اجتماعی ایرانیان امروز باشد؛ کمدی زندگی در ایران امروز!

همچنین تیزر این سریال فضایی کامل شاد را حکایت می کند و نوید یک سریال مفرح و شاد را می دهد.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید