خودرو مفهومی استون مارتین لاگوندا (Lagonda )

استون مارتین در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 خودرو مفهومی لاگوندا ( Lagonda)  را معرفی کرد .

استون مارتین در واقع با معرفی این خودرو لوکس و بی نهایت زیبا نشان داد که هنوز می توان خودرو هایی را طراحی کرد که همه را به حیرت آورد . صندلی های عقب این خودرو از پشم دست باف ساخته شده است و استون مارتین خیاط هایی را استخدام کرده است که مطمئن باشد همه چیز به صورت دقیق بریده می شود و یک صندلی چشم نواز و البته لوکس را خلق خواهند کرد.

فضای درونی این خودرو بسیار بزرگ است به صورتی که بلندقدترین بسکتبالیست ها نیز در آن احساس راحتی می کنند.  حتی اگر تصمیم دارید در خودرو بایستید ، استون مارتین در سقف خودرو دریچه ای تعبیه کرده است که این کار برای شما ممکن می شود.

درب های این خودرو بیشتر شبیه به دروازه های یک مزرعه می باشد تا درب یک خودرو معمولی . خطوط منحی و موربی که در سرتاسر بدنه این خودرو دیده می شود یک زیبایی چشم نوازی را ایجاد کرده است. البته همه خودرو سازها در طراحی های مفهومی خود از خطوط درشت و بزرگنمایی شده ای برای زیباتر به نظر رسیدن خودرو استفاده می کنند  اما در واقعیت ظاهر خودرو کمی تغییر می کند تا امکان حرکت خودرو در یک جاده واقعی امکان پذیر باشد .

همه المان ها در این خودرو این نکته را به ما منتقل می کند که دارید یک خودرو خودران را مشاهده می کنید . این اختیار به شما داده می شود تا در هنگام رانندگی خودکار صندلی خود را به سمت عقب بچرخانید .  آینه بغل های کاملا متفاوت نیز نوع طراحی آینده نگر را بیان می کند . اما هر چقدر نمای جلو و کنار خودرو زیبا می باشد عقب خودرو چنگی به دل نمی زند و از خطوط خشن  و تیزی اسفاده شده است . به هر حال طراحان خودرو لاگوندا (Lagonda ) به خوبی آینده خودرو های آستون مارتین را در نمایشگاه خودرو ژنو ترسیم کردند.  استون مارتین امیداور است این خوردو در سال 2021 رنگ واقعیت به خود بیابد و وارد بازار شود.

[unitegallery erdr catid=20]


خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید