بیوگرافی ایوان ریچل وود بازیگر سریال وست ورلد (westworld)

0

ایوان ریچل وود یکی از بازیگران سریال وست ورلد است  که یکی از نقش های مهم سریال نیز به حساب می آید در ابتدا معرفی کوتاهی از سریال westworld  می پردازیم و  سپس بیوگرافی ایوان ریچل وود را خواهیم داشت.

وست ورلد از آن دسته فیلم هایی می باشد که از همان قسمت اول متوجه می شوید که به این نوع از فیلم علاقه دارید یا نه  ، وست ورلد یک پارک تفریحی معمولی نیست ، بلکه پارکی تنها برای افراد خاص و ثروتمند است که درون آن مجموعه ای از روبات ها که با نام “میزبان” شناخته می شوند، به بازدیدکننده ها این امکان را می دهند که به صورت مجازی در دنیای فانتزی خود وقت بگذرانند. رویا و فانتزی آن ها مهم نیست که قانونی باشد یا نه، به طور کل هیچ رویایی در این پارک غیرممکن نیست. این پارک به صورت وسترن و با آدم های غرب وحشی طراحی شده است . همه چیز خیلی خوب پیش می رود تا اینکه …

ایوان ریچل وود

ایوان ریچل وود یک بازیگر و خواننده آمریکایی است که در تاریخ دوشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۶۶ در کاریلونای شمالی به دنیا آمده است.  او حرفه بازیگری خود را در اواخر دهه ۱۹۹۰ با بازی در چند مجموعه تلویزیونی از جمله گوتیک آمریکایی و یک بار و دوباره آغاز کرد. او اولین بازی خود را به عنوان نقش اول در فیلم اسرار کوچک (۲۰۰۲) تجربه کرد. پس از آن او به عنوان یک فرد بالغ برای فیلم درام و نوجوانانه سیزده نامزد جایزه گلدن گلوب شد. او در تشکیل زندگی اصلا موفق نبوده و در در طول زندگی تا کنون با دو نفر آشنا شده و در دو سری از آنها جدا شده است.

 

 

 

 

لیست فیلم های او :

هرچه نتیجه‌دار باشد کشتی‌گیر ته دره
نیمه ماه مارس دویدن با قیچی از این سو تا آن سوی دنیا
در معرض خشم دنیای غرب (مجموعه تلویزیونی) سیمون
 

رازهای کوچک

 

سیزده گم‌شده
درون جنگل پابرهنه میلدرد پیرس
0 0 vote
Article Rating
ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x