خودرو مفهومی Pininfarina HK GT رونمایی شد

کمپانی مشهور خانه طراحی در  ایتالیا Pininfarina ، خودروی مفهموی خود را با نام HK GT در نمایشگاه خودرو  ژنو 2018 رونمایی کرد. این کمپانی با همکاری یک گروه هنگ کونگی که در زمینه هیبریدی فعالیت می کند خودرو را با تمرکز بر محیط زیست طراحی کرده است .

کمپانی Pininfarina هر ساله در نمایشگاه ژنو با خودرو های زیبا و شگفت انگیزی حضور پیدا می کند و امسال نیز به همین صورت است . درهای  یک تکه ، بزرگ و عظیم الجثه خودرو  Pininfarina HK GT که از بالا باز می شوند دسترسی سرنشینان را به همه صندلی ها فراهم می آورد . فضای درونی خودرو ، تکنولوژی بالای به کار رفته در آن را نشان می دهد که به لطف فناوری های به کار رفته در این خودرو یک کابین لوکس را برای سرنشینان به ارمغان می آورد.

[unitegallery erdr catid=19]

این خودرو 4 موتور الکتریکی خواهد داشت که در مجموع 1073 اسب بخار خروجی تولید می کنند. کمپانی ادعا کرده است این مجموع توان می تواند حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت را برای این خودرو به ارمغان بیاورد.خودروی HK GT تنها به ۲.۷ ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. زمانی که این خودرو از حالت عادی به حالت مسابقه ای تغییر می کند رنگ آبی داخل کابین به رنگ قرمز تغییر می کند .

معرفی خوردو Pininfarina HK GT

 

منبع motor1
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید