5 ویژگی اصلی خودرو AMG که مرسدس-بنز بیان می کند

مرسدس بنز یک ویدیویی را در یوتیوب به تازگی منتشر کرده است که در آن 5 ویژگی خاص خودرو AMG را به صورت تیتروار معرفی می کند . 

در این ویدئو مرسدس بنر به ویژگی ها زیر در مورد خودرو AMG اشاره می کند:

شماره 5 :  مرسدس بنز اولین ویژگی را حالت دریفت این خودرو  معرفی می کند . در این حالت  با اضافه کردن یک قدرت اضافه بر روی چرخ های عقب این امکان به راننده داده می شود تا به راحتی دریفت بزند.

شماره ۴ : تعبیه یک برنامه به نام AMG Track Pace که می توان با آن رکورد های خود از جمله زمان پایان یک لپ یا زمان شتاب گیری را ثبت کرد و به صورت یک ویدئو به عنوان مثال در یوتیوب به اشتراک گذاشت.

شماره 3 : حالت مسابقه ای ،  در این حالت تمام قدرت خود رو در اختیار شما قرار می گیرد با فشردن پا بر روی گاز یک شتاب عالی را تجربه می کنید و از نهایت سرعت این خودرو لذت خواهید برد.

 شماره 2 :  سیستم 4Matic all-wheel-drive یکی دیگر از ویژگی های خودرو مرسدس AMG می باشد که اجازه می دهد قدرت موتور بین چهار چرخ و یا دو چرخ عقب توزیع شود که انتخاب هر کدام از این وضعیت ها با انتخاب راننده صورت می گیرد.

شماره 1 : مرسدس بنز آخرین ویژگی را به قلب تپنده خودرو اختصاص داده است . جایی که در زیر کاپوت این خودرو  یک پیشرانه V8 چهار لیتری بی توربو  قرار دارد و خودرو AMG را به یک خودرو پر قدرت و عالی تبدیل کرده است.  

منبع motor1
ممکن است شما دوست داشته باشید