آموزش ری استارت اجباری آیفون X در هنگام فریز شدن

همه افرادی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند می دانند که این گوشی ها نیز بر خلاف آن چه که گفته می شود گاهی  هنگ می کنند یا به اصطلاح فریز می شوند. این اتفاق معمولاً زمانی روی می دهد که در حال کار کردن با یک اپلیکیشن هستیم و می تواند دلیل آن ، وجود یک باگ در خود اپلیکیشن باشد که با سیستم عامل IOS دچار مشکل شده است و یا هنگام آپدیت یک برنامه رخ می دهد که ممکن است آپدیت ها به درستی نصب نشده باشند . دلیل هر چه باشد نمی توان به طور قطع گفت که این اتفاق دیگر برای آیفون های جدید تری مانند آیفون x نمی افتد.

خوشبختانه ، از آنجا که سیستم عامل ios یک پلتفرم پایدار می باشد، معمولاً مشکلات فریز شدن صفحه نمایش در رابطه با برنامه ها،  با نگه داشتن دکمه پاور و دکمه کاهش صدا حل می شوند .اما از آنجایی که نگه داشتن دکمه پاور در گوشی آیفون x باعث فعال شدن دستیار صوتی سیری می شود ،ری استارت کردن گوشی در این مدل با دیگر مدل های آیفون متفاوت است.

برای ری استارت کردن گوشی آیفون X شما در ابتدا باید دکمه افزایش صدا را یک لحظه زده و همین کار را نیز با دکمه کاهش صدا انجام داده و به دنبال آن دکمه پاور را نگه دارید تا صفحه نمایش خاموش شود (حدود 10ثانیه) همچنان دکمه را نگه دارید تا دوباره صفحه نمایش روشن شود . 

با این کار به صورت نرمال گوشی شما ری استارت می شود . و مشکل فریز شدن گوشی شما را ، به احتمال زیاد حل خواهد کرد.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش دیدگاه ها (6)