برنامه آندرویدی Grasshopper برای یادگیری برنامه نویسی و کد نویسی

تیم area 120 گوگل ، برنامه جدید آندرویدی Grasshopper را برای آشنایی با برنامه نویسی و کد نویسی به صورت رایگان منتشر کرد.

شغل های آینده به سمتی پیش می روند که شما نیاز دارید مهارت های جدیدی را فرا بگیرد . تقریبا می توان پیش بینی کرد شغل های آینده به نحوی با برنامه نویسی و کد نویسی درگیر باشند. اگر از آن دسته افرادی هستید که هنوز فرق بین زبان های html و css یا زبان جاوا با پایتون را نمی دانید ، پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه دیر شود با این مهارت ها آشنا شوید.

یک تیم از کد نویس های گوگل به نام area120 که بر روی محصولات گوگل آزمایش انجام می دهند به تازگی اپلیکیشن رایگانی را برای آموزش برنامه نویسی منتشر کرده اند. بله ، برنامه ای رایگان برای اموزش برنامه نویسی در گوشی.

نام این برنامه Grasshopper می باشد . و در آن مرحله به مرحله با زبان های برنامه نویسی اشنا می شوید . این برنامه با روش جدید و سرگرم کننده ای سعی می کند برنامه نویسی را انجام بدهد . در این برنامه ابتدا کوییز های ساده شروع می شود و مرحله به مرحله کار برای شما سخت تر می شود . بخش هایی از برنامه نویسی به صورت پازل گونه برای شما طرح شده است. 

اما باید قبل از اینکه این برنامه را نصب کنید به دو مورد اشاره شود .  مورد اول اینکه با توجه به تحریم بودن کشور ما از سمت گوگل ،  نیاز است برای اولین بار با برنامه های تغییر ای پی وارد برنامه شوید (در مراحل بعدی نیاز به این کار نخواهید داشت). مورد دوم این است که اموزش ها به و سوالات به صورت انگلیسی می باشد و شما باید تا حدودی زبان انگلیسی را فرا گرفته باشید.

 

راهنمایی ! در صورتی که نمی توانید از پلی استور دانلود کنید. کافی است لینک برنامه را به ربات apkdl_bot ارسال و فایل برنامه را دریافت کنید.

منبع androidauthority
ممکن است شما دوست داشته باشید