طراحی و ساخت خودرو هوشمند برای برگزاری مراسم جشن و مهمانی

پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی خودرو به قدری زیادی است که ما امروزه شاهد انواع خودرو های هوشمند هستم. خودرو هایی که نیازی به راننده ندارند و یا خودرو هایی که با یک گوشی موبایل کنترل می شوند . کمپانی های مشهور خودرو سازی نیز در این چند سال اخیر ،حضور فعال تری را در این زمینه داشته اند.

خودرو هوشمندی که مراسم جشن را برگزار می کند

گاهی در گوشه کنار دنیا خودرو های متفاوتی را می بینیم . خودرویی که تبدیل به یک رستوران سیار شده است. یا خودرویی که تبدیل به یک سالن آرایش شده است . اما در این مطلب می خواهیم به خودرو هوشمندی اشاره کنیم که با آن می توان در هرجایی یک مهمانی شلوغ و پر سر وصدا را راه انداخت.

طراحی به نام Konstantin Grcic با همکاری تجهیزات صوتی JBL ، خودرویی را طراحی و ساخته است که به کمک آن می توان در هر مکانی ، مهمانی و جشن شادی به راه انداخت.

این خودرو دارای تجهیزات صوتی و رقص نور می باشد و حتی دودی هم که در مجالس استفاده می شود را  تولید می کند. Grcic می گوید که ایده این طرح را در سال 1990، زمانی که به یک کلوب در لندن رفته بود ، الهام گرفته است.

این طراح بر این عقیده بود که پروژه او باید همه امکانات لازم برای یک دیجی را فرا بگیرد. برای مثال از سیستم صوتی قوی برخوردار باشد و  همچنین فضایی را برای شخص برگزار کننده در نظر گرفته باشد. البته همه این ویژگی ها قرار بود در یک خودرو قرار بگیرد که به راحتی قابل جابجایی داشته و در هر مکانی بتوان از ان استفاده کرد.

Grcic از یک بالابر برای پروژه خود استفاده کرد و محلی را برای کنترل مراسم از بالا در نظر گرفت. کاربرد دیگر این بالابر قرار گرفتن چراغ ها و لیزر های نوری بر روی آن بود تا بتواند رقص نور را نیز در مراسم جشن داشته باشد.

نظر شما در مورد این خودرو هوشمند و متفاوت چیست؟ به نظر شما مزایا و یا معایب این طرح چه می تواند باشد؟

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید