معرفی یک وب سایت رایگان برای چت و برگزاری کنفرانس

تا به حال ابزار های متفاوتی برای چت و گفت و گو معرفی شده است و هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند . در اینستاگرام محور گفت و گو عکس می باشد و در تلگرام ربات ها وجود دارند و … . آیا تا به حال سعی کرده اید یک کنفرانس را به صورت آنلاین برگزار کنید. وب سایتی که در ادامه به شما معرفی می کنیم این کار را به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

ابزار گفت و گویی که به شما می خواهیم معرفی کنیم یک وب سایت است که کاملا با آنچه تا کنون از ابزار مرتبط با چت و گفت و گو مشاهده کرده اید متفاوت می باشد . در وب سایت Draw Chat شما یک وایت برد را مشاهده می کنید که هر چه می خواهید می توانید در آن بنویسید ، بکشید و یا نقاشی کنید. در پایین صفحه نیز یک آدرس قرار داده شده است که شما می توانید بین دوستان خود به اشتراک بگذارید و به طور همزمان در آن با هم به گفت و گو بپردازید. از این وب سایت می توان جهت برگزاری یک کنفرانس نیز استفاده کرد و امکاناتی برای برقراری ارتباط تصویری و صوتی نیز در آن فراهم شده است و همچنین می توانید در آن فایل های خود را به اشتراک بگذارید.

در این صفحه وایت برد حرکت نشانگر موس هر شخص ، در صفحه با رنگ خاصی نمایش داده می شود. البته در این وایت برد همه قادر هستند نوشته ها و تصاویر را پاک کنند.

نوشته قرمز مربوط به یک کاربر و نوشته آبی مربوط به یک کاربر دیگر می باشد.

این وب سایت می تواند ابزار مناسبی برای دانش آموزان برای کار کردن بر روی یک پروژه باشد و همچنین می توان با آن یک کنفرانس معمولی و ساده را راه اندازی کرد.

ورود به سایت Draw Chat

ممکن است شما دوست داشته باشید