مقایسه ظاهری خودرو های 2019 Camaro و 2018 Camaro

خودرو های جدید شورلت در راه هستند . شورلت به تازگی از خودرو 2019 Camaro خود رونمایی کرد و ما شاهد اولین باز طراحی برای ششمین نسل از این خودرو هستیم . در کنار تغییرات ظاهری این خودرو شاهد اضافه شدن یک سری تجهیزات جدید و تغییرات مکانیکی از جمله Turbo 1LE نیز هستیم . آنچه آشکار است camaro 2019 از هر زاویه ای که به آن نگاه کنیم دست خوش تغییراتی شده است. در ادامه با قرار دادن عکس هایی از مدل قبلی و جدید Camaro در کنار هم به تغییرات ظاهری این خودرو می پردازیم. نظر شما درباره این تغییراتی ظاهری چیست؟

نمای سه چهارم جلویی خوردو (مدل کوپه)

[twenty20 img1=”12615″ img2=”12616″ offset=”0.5″]

وقتی از جلو به خودرو نگاهی می اندازیم کاملا متوجه باز طراحی صورت گرفته در این قسمت می شویم . شبکه مشبک مرکزی گسترده تر شده و با دو شبکه کناری مستقل ترکیب شده است. چراغ های جلویی خودرو نیز کمی باریکتر شده اند و به نوار ال ای دی دور چراغ به سمت مرکز خودرو گسترش یافته است. شورلت ادعا می کند که این تغییرات ایجاد شده در شبکه جلویی به رسیدن هوای بیشتر و خنک شدن موتور خودرو کمک می کند و همچنین از نظر آیرودینامیکی نیز نیروی لیفت را کاهش داده است.  

نمای جلویی

[twenty20 img1=”12617″ img2=”12618″ offset=”0.5″]

اگر بخواهیم نگاهی دقیق تری به خودرو 2019 Camaro SS بیاندازیم باید گفت در این باز طراحی صورت گرفته شاهد ظاهر شیک تری نسبت به مدل قبل تر هستیم و تغییرات ایجاد شده در ابعاد چراغ و ترکیب آن با شبکه جلویی خودرو باعث بهتر شدن ظاهر Camaro در قسمت جلویی شده است. تغییر دیگری که ما شاهد هستیم تغییر وضعیت شبکه های موجود بر روی کاپوت ماشین است که در کل حضور آن چنگی به دل نمی زند اما شورلت می گوید برخی از عناصر ممکن است زیبا نباشند اما در عملکرد بهتر خودرو تاثیر بسزایی دارند.

نمای سه چهارم عقب

[twenty20 img1=”12621″ img2=”12622″ offset=”0.5″]

در عقب خودرو نیز تغییر عمده ای که صورت گرفته مربوط به چراغ های ال ای دی آن می باشد ، که از حالت کشیده و باریک خود ، کمی به داخل جمع تر شده و از فرم دایره ای شکل در آن استفاده شده است. همچنین یک بال نیز که به آیرودینامیک خودرو کمک می کند به کاپوت عقب اضافه شده است. در مدل های RS و SS  دیفیوزر های عقب به طور خاصی طراحی شده اند تا با اپشن اگزوز های دوقولو سازگاری داشته باشند. همچنین شورلت در مدل های RS و  SS  طراحی جدیدی را برای چرخ های 20 اینچی در نظر گرفته است.

دید سه چهارم جلویی خودرو (مدل تغییر پذیر)

[twenty20 img1=”12619″ img2=”12620″ offset=”0.5″]

در خودرو Camaro مدل تغییر پذیر (Convertible) نیز شاهد تغییراتی هستیم از جمله نسبت تقسیم شبکه جلویی خودرو تغییر کرده  و تقریبا می توان گفت به دو قسمت مساوی تقسیم شده است. دو شبکه کناری نیز کوچک تر شده اند و تغییرات مربوط به چراغ ها نیز مانند مدل کوپه صورت گرفته است.  از تغییرات مثبتی که می توان به آن اشاره کرد حذف شدن شبکه بر روی کاپوت و باز طراحی می باشد ، که بر روی این قسمت صورت گرفته است.

 

 

 

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
دیدگاه بگذارید