3 بازی معمایی و فکری آندرویدی که نیاز به رنگ شناسی هم دارید

اگر به دنبال یک بازی معمایی و فکری آندرویدی برای گوشی خود هستید تا زمانی را با آن مشغول شوید ، در این مطلب با ما همراه باشید. سه بازی جذاب و معمایی را به شما پیشنهاد می کنیم . در این بازی ها  با رنگ ها سر و کار دارید و باید رنگ شناسیتون هم خوب باشه . بازی های فکری معمولا اعتیاد آور هستند و ممکن است ساعت ها بدون اینکه متوجه شوید وقت خود را صرف این بازی ها کنید.

بازی I LOVE HUE

یک بازی جالب و متفاوت که شما با رنگ ها سر و کار دارید . در این بازی صفحه نمایش شما پر از کاشی های رنگارنگ می باشد که شما باید از یک سمت به سمت دیگر رنگ ها را به ترتیب از کم رنگترین تا پر رنگ ترین مرتب کنید . مرحله به مرحله این بازی سخت تر می شود و شما حسابی در بین رنگ ها گم خواهید شد .زیرا رنگ ها بسیار به همدیگر نزدیک می باشند . یک بازی عالی برای محک شما در رنگ شناسی به حساب می آید.

بازی KAMI

این بازی اگر چه بر اساس رنگ می باشد اما کاملا یک بازی معمایی و پیچیده است . مرحله به مرحله چنان این بازی سخت می شود که شاید نیاز باشد برای یافتتن پاسخ بعضی مراحل به یوتیوب مراجعه کنید . در این بازی ، به شما اجازه چند حرکت محدود داده می شود. شما باید با فکر و خلاقیت خود چنان از حرکت های خود استفاده کنید که تمام رنگ ها به یک رنگ خاص تبدیل شوند . در هنگام انجام بازی ، شما می توانید رنگ ها را به تعداد حرکتی که دارید نیز تغییر دهید. اگر دوست دارید هوش و ذهن خود را به چالش بکشید این بازی را به شدت به شما پیشنهاد می کنم.

بازی BLENDOKU

این بازی نیزی شما را با چیدمان رنگ ها به چالش می کشد و شما باید رنگ ها را با توجه به درجه رنگی مرتب کنید . این کار زمانی که محیط بزرگتر می شود و شما باید از چند جهت ترتیب رنگ ها را رعایت کنید سخت تر می شود. این بازی از گرافیک پایین تری نسبت به بازی اولی برخوردار می باشد و شما یک محیط ساده را برای بازی مشاهده می کنید.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید