5 وب سایت رایگان برای طراحی آنلاین بروشور

در این مقاله 5 سایت آنلاین را برای طراحی و ساخت بروشور به شما معرفی می کنیم که هر کدام از آن ها دارای یک سری مزایا و معایب نسبت به یکدیگر می باشند . ابزار موجود در این وب سایت ها کار طراحی بروشور را بسیار ساده کرده است و شما بدون نیاز به هیچ دانش خاصی می توانید بروشور خود را طراحی کنید.

سایت Canva

در این وب سایت ده ها طرح و رنگ مختلف از بروشور ها وجود دارد که در کنار آن ها ابزارهایی در اختیار شماست تا رنگ ها ، اندازه  ها و تصاویر را نیز تغییر دهید . ابزار موجود در این سایت از رابط کاربری خوبی بر خوردار می باشند و با درگ کردن و کشیدن فایل های خود می توانید یک بروشور کاملا زیبا را طراحی کنید و در نهایت در دو فرمت عکس و پی دی اف به صورت کاملا رایگان از آن خروجی بگیرید. البته به نظر می رسد امکان پشتیبانی از متن های فارسی در آن وجود ندارد.

سایت Lucidpress

این وب سایت نیز ابراز آنلاینی را برای طراحی بروشور به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و کافی است اندازه بروشور را انتخاب کنید و از پنل سمت راست متن ، رنگ ، تصویر و سایر المان ها را به صفحات بروشور خود وارد کنید و در نهایت یک خروجی پی دی اف از کار خود بگیرید.

سایت creativecenter

این سایت نیز به شما اجازه می دهد تا بروشور هایی در زمینه زیبایی ، مدلینگ و سفر به صورت رایگان ایجاد کنید . انتخاب اندازه دلخواه ، وارد کردن عکس و راحتی کار با آن از ویژگی های این وب سایت برای طراحی بروشور به حساب می آید

سایت flippingbook

در این وب سایت به شما 14 روز امکان طراحی و ساخت بروشور به صورت رایگان داده می شود و در ابتدا نیاز می باشد در سایت ثبت نام کنید. امکان ساخت بروشور های 4 صفحه ای و 6 صفحه ای در این وب سایت وجود دارد.

سایت venngage

این وب سایت نیز پس از یک ثبت نام ساده امکانات و نمونه های آماده خوبی را در اختیار شما قرار می دهد و با ابزار های خوبی که در دسترس می باشد ، می توانید بروشور ها را شخصی سازی کنید . البته امکان خروجی گرفتن از آن وجود ندارد و شما می توانید به صورت آنلاین بروشور ها را به اشتراک بگذارید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید