رکورد جدید دانلود برنامه و درآمد حاصل از آن در سه ماهه اول 2018

دوباره رکورد جدیدی برای دانلود اپلیکیشن و همچنین خرید آن در جهان ثبت شد.

بر اساس گزارشی که از سوی App Annie امروز منتشر شد . در سه ماهه اول سال ۲۰۱8 گوگل پلی و iOS شاهد رشد بیش از ۱۰ درصدی در دانلود اپلیکیشن های خود نسبت به  مدت مشابه در سال قبل بوده اند. این مقدار 27.5  بار دانلود عنوان شده است.

همچنین مقدار پولی که کاربران برای خریدن یک اپ در فروشگاه های های گوگل پلی و ios هزینه کرده اند دارای رشد قابل توجه ۲۲ درصد نسبت به سال گذشته بوده و با مقدار 18.4 میلیارد دلار یک رکورد جدید را ثبت کرده است.

لازم است این نکته را نیز بیان کنیم که گزارش‌های App Annie شامل آپدیت برنامه یا نصب مجدد نمی شود. به این معنا که این آمار تنها مربوط به نصب اولین نسخه از یک برنامه جدید برای گوشی می باشد. بنابراین مطمئناً درآمد حاصل از فروش بیش از این مقدار مطرح شده برای سه ماهه اول سال 2018 می باشد. پرداخت های درون برنامه ای و تبلیغات موجود در برنامه ، همه و همه منابع درآمدهایی هستند که در این آمار به حساب نمی آیند .

همچنین App Annie متذکر شد که کشورهای اندونزی ، برزیل و هند نسبت به سال قبل در دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی رشد داشته و کشورهای آمریکا ، روسیه و ترکیه رشد قابل توجهی را در دانلود برنامه های آی او اس نسبت به سال پیش داشته اند. البته باید متذکر شد که گوگل پلی به یک رکورد جدید در فروش اپلیکیشن نیز در سه ماه اول سال ۲۰۱۸ نیز دست یافته است و به خاطر آن باید از آمریکا و به دنبال آن از ژاپن و فیلیپین متشکر باشد.

برنامه های مرتبط با سرگرمی از جمله موزیک بیشترین درآمد را نسبت به سال گذشته برای گوگل پلی داشته اند.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید