چگونه پیکه و شکیرا عاشق همدیگر شدند؟

اگر تا حال به آهنگ “Me Enamoré” شکیرا را شنیده باشید . در آن یک اشاره کوچکی به نحوه شکل گیری رابطه عاشقانه بین شکیرا و بازیکن اسپانیایی تیم بارسلونا ، یعنی پیکه شده است. در این آهنگ اولین ملاقات این دو به تصویر کشیده می شود. زمانی که پیکه فقط یک بچه بود (شکیرا 10 سال از پیکه بزرگتر است) و شکیرا عاشق چهره او می شود.  اما داستان عاشقی آن ها در این آهنگ خلاصه نمی شود.

آهنگ “Waka Waka” شکیرا احتمالا برای شما آشنا باشد ، آهنگی که شکیرا به صورت رسمی برای جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی خواند و اگر کمی هم به موزیک ویدیو آن دقت کرده باشید ، بازیکنان معروفی از جمله پیکه و مسی را در آن خواهید دید. این همان روزی است که این دو نفر همدیگر را برای اولین بار ملاقات کردند و پیکه شماره شکیرا را از آنجا گرفت.

پیکه بازیکن تیم بارسلونا در یک مصاحبه با شبکه 3 محلی که دیلی میل تدارک آن را دیده بود این طور نحوه آغاز و شکل گیری رابطه خود با شکیرا را بیان کرد:

” او (شکیرا) به خاطر آهنگی که قرار بود در مراسم افتتاحیه اجرا کند چند روزی زودتر از ما به محل برگزاری جام جهانی در آفریقای جنوبی رفته بود و من از او در مورد آب و هوا  یک سوالی پرسیدم.”

همین سوال ساده و کوچک آغاز این رابطه را شکل داد و  بهانه ای برای شکیرا شده بود تا هر بار یک پیام به او بفرست و از تغییرات جزیی آب و هوا به پیکه خبر دهد و از آن طرف پیکه که این نحوه پاسخ دهی را عجیب دیده بود ،و احساس می کرد دلیل در پشت آن وجود دارد با خود تصمیم گرفت به هر نحوی  شده تیمش را به فینال ببرد و او بتواند یک بار دیگر شکیرا را از نزدیک ملاقات کند.

بخت با پیکه یار بود و تیم اسپانیا آن سال قهرمان جام جهانی گردید و باعث شد تا بار دیگر ، پیکه این خواننده کلمبیایی را ببیند و رابطه جدی آن ها از اینجا شکل بگیرد.

حال بعد از هفت سال و چندی ، این دو هنوز با هم هستند و دارای دو فرزند می باشند . یک پسر 4 ساله به نام میلان و یک پسر دو ساله به نام ساشا حاصل زندگی این زوج موفق می باشد.