سریال احضار [دانلود قسمت1 تا 11 ]

بروزرسانی : قست 11 (قسمت پایانی) اضافه شد.

 

 

سریال احضار تجربه ای متفاوت برای بییندگان سریال ها در نمایش خانگی خواهد بود و با آنچه در سریال های شهرزاد و گلشیفته تا کنون دیده اند متفاوت می باشد . سریال احضار که اولین سریال ایرانی در ژانر ترسناک برای سینمای خانگی می باشد  .

بروز رسانی :

اولین سریال ترسناک شبکه نمایش خانگی با عنوان «احضار» به کارگردانی رامین عباسی‌زاده از امروز 19 دی ماه در سراسر کشور پخش شد.


  معرفی سریال احضار ، اولین سریال ترسناک ایران برای پخش خانگی

در این چند ماه اخیر شاهد سریال هایی با موضوعات مشابه بودیم و مدت ها بود که جای خالی فیلمی با آنچه تا کنون دیده ایم احساس می شد. سریال احضار اگر چه به نظر می رسد بازیگر مطرحی ندارد اما تیزر های آن خبر از یک فیلم خوب و با ایده ای کاملا جدید را می دهد. البته سریال های ترسناک نیز ، حکم می کند که از بازیگر های جدید و نا شناخته استفاده شود ، زیرا برای مثال ما از شهاب حسینی و یا محمدرضا گلزار و یا …. نمی توانیم حالت ترسناکی را تصور کنیم و بیینده این شخصیت را از او قبول نخواهد کرد.

عباسی‌زاده ، کارگردان این سریال T سال‌ها به عنوان تهیه‌کننده در تلویزیون حضور داشته که حاصل آن ساخت سریال‌هایی همچون «او یک فرشته بود»، «پلیس جوان»، «کت جادویی»، «سقوط یک فرشته»، «پریدخت»، «میلیاردر»، «شمس‌العماره» و… بوده است.

سریال عاشقانه-ترسناک احضار بزودی در شبکه خانگی به کارگردانی رامین عباسی زاده  که تهیه کنندگی آن را حنان فیلم بر عهده دارد منتشر می شود . این فیلم توسط رسانه گلرنگ ساخته می شود.

بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش می پردازند علیرضا کمالی,آرش مهاجر، صنوبر فرهپور، نارنین کیوانی، شهریار صیقلانی، ریحانه رضی، بنیامین پیروانی، رامتین غروی، ایمان خطیبی، سپیده آتشین، نوش آفرین رحمانی، ساغر سیامکی می باشد.

تیزر سریال احضار

دانلود سریال احضار

راهنمایی : چنانچه در هر مرحله از خرید و دانلود با مشکل مواجه شدید با پشتیبانی تلگرامی  @uproadsupport ارتباط برقرار کنید.

دانلود قسمت 1 سریال 


دانلود قسمت 2 سریال 


دانلود قسمت 3 سریال 


دانلود قسمت 4 سریال 


دانلود قسمت 5 سریال 


دانلود قسمت 6 سریال 


دانلود قسمت 7 سریال 


دانلود قسمت 8 سریال 


دانلود قسمت 9 سریال 


دانلود قسمت 10 سریال 


دانلود قسمت 11 سریال 

ممکن است شما دوست داشته باشید