زنخدان چیست و کدام سلبریتی های معروف دنیا زنخدان دارند

هر فرد با داشتن ویژگی‌های متفاوتی به دنیا می‌آید. برخی از افراد چشمان زیبایی دارند و برخی ابروی زیبا دارند . به طور معمول، ویژگی‌هایی یک فرد از پدر و مادر و یا  پدر بزرگ و مادر بزرگ او به ارث برده می‌شود. زیبا بودن صورت به تنهایی دارای هیچ ارزش و امتیازی نیست اما فردی که دارای یک چهره زیبا می باشد ، جهان را به سوی خود جذب می‌کند. در ادامه به معرفی یکی از موهبت های طبیعی برای زیبایی یعنی چاله های زنخدان می پردازیم . تعریفی از زنخدان و علت های پدیدار شدن آن می پردازیم و سپس 10 تا از سلبریتی های معروف که در چهره خود زنخدان دارند را معرفی می کنیم.

چاله های زنخدان چیست؟

زنخدان  بر روی قسمتهای گوشتی قرار دارد. مثلا در قسمت برجسته صورت ,  در جاهای مختلف بدن هم میتواند وجود داشته باشد.زنخدان زمانی در  چانه بوجود می آید  که  نیمه راست و چپ آرواره تحتانی جفت نمی شوند  و این منجر به ایجاد فرورفتگی درمحل تلاقی دو نیمه آرواره می شود که خود را بصورت شکاف روی استخوان چانه نشان می دهد. 

ارثی بودن زنخدان بسیار جالب است  ژن آن ژن غالب می باشد.  این زنخدان فقط از یک ژن واحد به ارث می رود  اگر یکی از والدین زنخدان داشته باشد،  به احتمال 25 تا 50 درصد این ژن وجود دارداگر هر دو پدر و مادر داشته باشند،  50 تا 100 درصد از پدرو مادر به فرزند به ارث می رود اگر هیچکدام از والدین نداشته باشند شانس خیلی کمی وجود دارد که فرزند دچار زنخدان شود .

زنانی که دارای چاله‌های زنخدان در فرم صورت خود هستند همیشه از جذابیت خاصی برخوردار بوده اند. آن‌ها با داشتن زنخدان  بسیار زیبا و جذاب به نظر می‌رسند. حال اگر یک بازیگر مشهور و یک سلبریتی نیز باشید این جذابیت دو چندان می شود. مدل‌های زیادی وجود دارند، از جمله هنرپیشه‌ها وستاره‌های تلویزیون ، که به خاطر چاله‌های موجود بر روی صورت خود ، محبوب شده اند. اجازه دهید نگاهی به ۱۰ زن سلبریتی مشهور که دارای زنخدان می باشند بیندازیم.

۱ لارن لندن

لارن لندن

در لیست ما،  بازیگر و مدل جذاب آمریکایی لارن لندن وحود دارد. او در بسیاری از سریال‌های تلویزیونی بازی کرده‌است و ATL یکی از فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۰۶ او بوده‌ است. او کارش را با ظاهر شدن در موزیک ویدیو های هنرمندان محبوب آغاز کرد.

او در فیلم‌هایی مثل این کریسمس، روز بعد هوا، موی خوب و بسیاری دیگر ظاهر شد.

۲ اشلی بنسون

اشلی بنسون

اشلی بنسون یک بازیگر جذاب آمریکایی است. او کارش را با بازیگری در یکی از مجموعه‌های تلویزیونی به نام «روزهای زندگی ما» آغاز کرد. بعدها او شانس ایفای نقش در بسیاری از فیلم‌ها مانند Spring Breakers, Christmas Cupid, Ratter و بسیاری دیگر را داشت. او همچنین یک مدل در کاتالوگ رقص به حساب می آید.

اشلی بنسون برای ایفای نقش بر روی صفحه کوچک، جوایز منتخب بسیاری از جمله جوایز منتخب مردم و جوایز منتخب نوجوانان را دریافت کرده‌ است. او چشمان خاکستری با موهایی بلوند و یک چال زنخدان در صورت دارد.

۳ کری مولیگا

کری مولیگا

کری مولیگان یک خواننده انگلیسی زیبا و همچنین بازیگر است. کارش را با بازیگری در نمایشنامه به نام« Forty Winks» آغاز کرد. بعدها او شانس ایفای نقش در بسیاری از نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را یافت.  او به خاطر نقش خود در بسیاری از فیلم‌ها از قبیل Shame, Drive, Never Let Me Go و … مورد تحسین قرار گرفت.  کری برنده جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش اول زن نیز شده‌ است و همچنین نامزد دریافت جایزه اسکار، جایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران نمایش نیز بوده.

۴ کیرستن دانست

کیرستن دانست

خانم بعدی با چاله‌های زنخدان زیبا ، کیرستن دانست است که یک بازیگر آمریکایی می باشد. او به خاطر نقش خود به عنوان کلودیا در « Interview with the Vampire» مشهور است. کیرستن دانست در برخی از بهترین فیلم‌هایی مثل اسپایدر من و ویمبلدون کار کرده‌ است.

او به خاطر بازیگری در نمایشنامه‌های رمانتیک و کمدی مشهور است. کیرستن دانست برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم کن شد. او همچنین جایزه زحل را برای Melancholia دریافت کرد. او یک کارنامه موفق در فیلم‌ها و تلویزیون دارد.

 

۵ آریانا گرنده

آریانا گرنده

نفر بعدی در این فهرست، یک خواننده و بازیگر آمریکایی زیبا است. او کارش را با بازیگری در یکی از سریال‌های تلویزیونی آغاز کرد و بعد از آن به عرصه موسیقی پرید. اولین آلبوم او“The Way” بود.

بعدها ، بسیاری از آهنگ‌های او در صدر فهرست بیلبورد قرار گرفتند. ویدیوهای موسیقی او  در شبکه های اجتماعی بیش از ۹ میلیارد بار دیده شده است. آریانا گراند صدای دلپذیر، شخصیتی جذاب و البته چاله‌های زنخدان زیبا دارد.

۶ بار رفعلی

بار رفعلی

یک مدل اسرائیلی جذاب و همچنین بازیگر به نام  بار رفعلی نیز در لیست ما حضور دارد. او در لیست یکی از مجله های معتبر در سال۲۰۱۲ رتبه یک را کسب کرد. تصاویر او همچنین روی جلد مجله ورزشی Swimsuit Illustrated بوده‌ است. موهای بلوند او با چشم‌های آبی نمونه‌های کاملی از یک زن زیبا هستند.

۷ رزی هانتینگتون

رزی هانتینگتون

نفر بعدی ما در این لیست یکی از جذاب ترین مدل‌های انگلیسی است، رزی هانتینگتون. او با ویکتوریا شناخته شد و سپس با فیلم های ترانسفورمرها: تیره ماه و مد مکس: جاده هیاهو ، به شهرت رسید.

بعدها او پیشنهادهای مدل شدن برای بسیاری از مارک‌های معروف  رادریافت کرد و بر روی عکس‌های بسیاری از مجلات مد مانند ووگ ظاهر شد.

۸ کامرون دیاز

کامرون دیاز

کامرون دیاز را حتما برای نقش او در فیلم  ” ماسک ” می شناسید. صدای او همچنین بر روی شخصیت پرنسس فیونا در مجموعه شرک را احتمالا به یاد می آورید. بهترین فیلم های او  : The Sweetest Thing, The Holiday, Knight and Day, Bad Teacher و … هستند .

او در جشنواره های زیادی کاندیدای دریافت جایزه شده است.او همچنین برنده جایزه منتقدان فیلم برای بهترین بازیگر نقش اول زن شده‌است. دیاز  یکی از گران‌ترین زنان هنرپیشه هالیوودی است.کامرون دیاز شخصیت، صدا، چهره و البته چاله‌های زنخدان را نیز دارد.

۹ چریل کول

چریل کول

” چریل کول ”  یک خواننده مشهور انگلیسی است . حرفه موسیقی او بعد از برنده شدن در Popstars آغاز شد. بعدا ، او آهنگ های بسیاری را منتشر کرد. او همچنین داور ایکس فاکتور نیز بوده است. چریل کول چهره بسیاری از مجلات مد شده و دارای سبک مخصوص به خود می باشد.

۱۰ میراندا کر

میراندا کر

یکی از زیباترین زنان جهان، میراندا کر است. او در سن ۱۳ سالگی در یکی از رقابت‌های انتخاب بهترین مدل نفر اول شد و پس از آن توسط بسیاری از بسیاری از برند ها خواستار او شدند.

او یکی از پر درآمدترین مدل ها در دنیا می باشد و در بسیاری از مجلات مد ظاهر شده‌است.چشمان آبی و جذاب او، موهای قهوه‌ای و این چاله‌های زنخدان باعث می‌شود کلاس میراندا جدا از زنان دیگر باشد.

 

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید