3 وب سایت روتوش عکس و حذف لکه های صورت، آنلاین و رایگان

در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما 3 وب سایت عالی و رایگان را در زمینه روتوش چهره در عکس و از بین بردن لکه ها و جوش ها به صورت خودکار به شما معرفی کنیم. شما فقط کافی است وارد سایت ها شده عکس خود را آپلود کنید و سپس عسک روتوش شده و بدون لک و یا جوش ، آن را مشاهده و دانلود کنید.

 سایت makeup.pho.to

اولین وب سایتی که به شما معرفی می کنیم makeup است . در این سایت قابلیت ها و ویژگی های بسیاری وجود دارد و پس از اینکه عکس را در آن آپلود کردید ، علاوه بر اینکه عملیات روتوش به صورت اتوماتیک انجام می شود ، بعد از آن ابزار هایی برای آرایش کردن و اعمال افکت های متنوع در اختیار شما قرار می گیرد. همچینین شما می توانید قرمزی چشم را نیز در عکس حذف کنید.

برای استفاده از این سایت به آدرس makeup.pho.to رفته و سپس بر روی دکمه  ٍEnhance your photo کلیک کنید. در پنجره پاپ آپ باز شده  عکس را از طریق from cumputer آپلود کنید و منتظر بمانید تا عملیات انجام شود. حال می توانید تغییرات دلخواه را ایجاد و سپس ان را ذخیره کنید.

 

سایت pinkmirror  

این سایت نیز ابزار متفاوتی برای روتوش عکس دارد . در چهار مرحله شما می توانید لکه ها و جوش ها را از صورت حذف کنید. این سایت ادعا می کند که جوش ها را حذف می کند ، چین و چروک ها را بر طرف می کند ، به دندان ها سفیدی بیشتری می بخشد ، چشم را بزرگتر نشان می دهد و در نهایت قرمزی چشم را نیز حذف می کند.

برای استفاده از این ابزار به آدرس pinkmirror  بروید . سپس عکس خود را بارگذاری کنید. پس از چند لحظه سایت صورت را شناسایی می کند ، البته شما هم می توانید آن را ویرایش کنید. سپس جنسیت خود را انتخاب کنید و وارد مرحله پردازش شوید . در نهایت می توانید با گزینه هایی که دارید عکس را شخصی سازی و آن را ذخیره کنید.  البته دقت داشته باشید که در نسخه رایگان در عکس شما واترمارک سایت وجود دارد.

 

وب سایت befunky

این وب سایت نیز دارای امکانات زیادی می باشد. اما برای بسیاری از آن ها باید هزینه کنید. در واقع این برنامه محیط کاری شبیه فوتوشاپ دارد و مانند دو سایت قبلی اتوماتیک عکس ها را ویرایش نمی کند. برای روتوش صورت و حذف چهره شما نیاز به آپگرید کردن ندارید و به صورت رایگان با ابزاری که درون آن وجود دارد می توانید این کار را انجام دهید. در نسخه پولی آن امکان استفاده از فیلتر های بیشتر ، اضافه کردن متن و تغییرات بیشتر وجود دارد. اما در همین ورژن رایگان نیز می توانید کارهایی مانند تغییر اندازه و برش عکس را نیز انجام دهید.

مقایسه دوسایت اول در خروجی آن ها 

در دوسایت اول که تغییرات به صورت خودکار انجام می گرفت ما عکس یکسانی را به هر دو سایت دادیم وخروجی به صورت زیر بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید