چینی ها خودرو لامبورگینی اوروس را نیز کپی کردند

لامبورگینی اوروس یک سوپر خودرو شاسی بلند 650 اسب بخاری (484 کیلو واتی) است. صفر تا 100 این خودرو فقط 3.59 ثانیه طول می کشد و ماکزیمم سرعت آن به 300 کیلومتر بر ساعت (186 مایل بر ساعت) می رسد. راجب ظاهر و زیبایی در طراحی آن نیز ، نیاز به هیچ توضیحی نیست و خود بیانگر این موضوع می باشد.

اما تصویر بالا مربوط به خودرو لامبورگینی اوروس نیست ، چینی ها در زمنیه خودرو نیز کپی کاری انجام می دهند.  یک کمپانی چینی به نام هانسو این خودرو شاسی بلند را به تازگی تولید و روانه بازار کرده است.

براساس گزارش وب سایت CarNewsChina، این خودرو SUV  اولین خودرو در خط  “X-Series,” خواهد بود.  اگر چه فاصله ی بین چرخ های آن 2815 میلی متر می باشد و یک مقداری از اوروس کوتاه تر است . اما با این حال دارای دو ورژن 5 و 7 صندلی می باشد ، در حالی که اوروس فقط برای 4 سرنشین جای دارد.

اگر چه ممکن است از نظر ظاهری یک تقلید درست حسابی به حساب بیاید اما در مورد مشخصات فنی هرگز اینچنین نیست. این خودرو قدرت خود را  از یک موتور ۲ لیتری می گیرد که تنها ۱۹۵ اسب‌بخار (۱۴۵ کیلو وات ) تولید می‌کند. این مقدار ۴۵۵ تسب بخار ( ۳۳۹ کیلووات )کم‌تر از لامبورگینی اوروس می باشد.

سری X خودرو های Huansu  قرار است از تاریخ ۶ ژوئن در چین به فروش برسد، اما انتظار نمی رود که این خودرو در شهرهای مهمی مانند  پکن یا شانگهای دیده شود.

 

منبع motor1
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید