5 ابزار مفید گوگل برای پیگیری نتایج جام جهانی 2018 روسیه

گوگل ابزار های مفیدی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها برای دریافت نتایج و اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و یا در سفر به آنجا استفاده کنید.

با داغ شدن تب فوتبال و آغاز جام جهانی مطمئنا دوست خواهید داشت که همه اخبار و اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید و اگر برای دیدن جام جهانی به روسیه سفر کرده اید احتیاج به یک راهنمای خوب خواهید داشت. گوگل ابزار بسیاری مفیدی را در نظر گرفته است که می توان از آن ها در طول سفر به جام جهانی 2018 روسیه استفاده کرد.

بزرگ‌ترین رویداد تلویزیونی دنیا که حدود ۳.۲ میلیارد نفر به تماشای مسابقات فوتبالی بین ۳۲  کشور می پردازند و انتظار می‌رود دیدار نهایی بیش از یک میلیارد بیننده داشته باشد. ( برای مقایسه، ۶۰۰ میلیون نفر به المپیک گذشته نگاه کردند.)

 

ابزار مفید گوگل برای جام جهانی 2018 روسیه


۱. جستجوی گوگل

جستجوی گوگل با چند بهبود  برای جام جهانی تقویت شده‌است. شما  کارت های زنده ای را در بالای لیست نتایج برای  جست و جوی عبارت “جام جهانی” خواهید داشت که در آن جدول گروه بندی ، زمان بازی ها ، بازیکنان مورد علاقه، و توئیت های مرتبط، تصاویر و ویدیو ها را خواهید دید.

۲. مشاهده نتایج زنده بازی ها در آندروید

کاربران آندروید می‌توانند بازی‌هایی را به صفحه هوم اسکرین گوشی خود اضافه کنند.این ویژگی به آن‌ها اجازه می‌دهد تا حتی زمانی که از هیچ برنامه ای استفاده نمی کنند و یا اصلا در جستجوی بازی ها نیستند ، نتایج زنده را دریافت کنند. برای این کار کافی است از برنامه گوگل استفاده کنید، بازی مورد خود را انتخاب کنید و آنها را به درون صفحه بکشید.

۳. گوگل نیوز

در بخش گوگل نیوز نیز امکان پیگیری اختصاصی اخبار  جام جهانی 2018 در نظر گرفته شده است. با این ابزار شما می توانید نتایج زنده مسابقات را دنبال کنید و همه چنین رویداد های مهم را از جام جهانی دریافت کنید.

۴. دستیار صوتی گوگل

دستیار صوتی گوگل نیز قادر است تا به همه سوالات فوتبالی شما در روسیه پاسخ دهد. برای مثال می توانید نتایج یک مسابقه خاص و مورد نظرتان را بدانید، یا اینکه چه تیمی بیشترین امتیاز را دارد یا خط دفاعی کدام تیم در جام جهانی قوی ترین می باشد. البته این سوالات را باید به انگلیسی بپرسید برای نمونه :

  • who’s the leading scorer
  •  which team has the leakiest defense

 

۵. گوگل مپ

نقشه های گوگل نیز تغییراتی داشته اند و در آن یک ویژگی جدید ارائه خواهد شد که به شما رستوران ها و کلوپ ها را در نزدیکی مکان بازی‌ها نشان می دهد.

منبع makeuseof
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید