ساده ترین راه ساخت پنجره پاپ آپ برای ثبت نام و ورود در وردپرس

پنجره های پاپ آپ امروز کاربرد بسیاری در سایت ها دارند . یکی از این کاربرد ها ، ساخت صفحه ثبت نام و ورود به صورت پاپ آپ می باشد . در این مقاله آموزشی قصد داریم نحوه ساخت پنجره پاپ آپ برای ثبت نام و ورود در وردپرس را به شما آموزش دهیم. این نوع صفحات به کاربران اجازه می دهد تا بدون ترک کردن صفحه ای که در آن قرار دارند ، به سرعت وارد وب سایت شما شوند. این کار تجربه و تعامل کاربر در وب سایت شما را بهبود می‌بخشد. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی یک صفحه پاپ آپ را در سیستم وردپرسی ایجاد کنید.

 

چرا باید یک صفحه ورود پاپ آپ ایجاد کرد؟

اگر شما یک فروشگاه آنلاین، وب سایت عضوی گیر، یا دوره‌های آنلاین اینترنتی دارید، احتمالا به کاربران اجازه ثبت‌نام و ورود به وب سایت تان را می‌دهید.

به طور معمول، زمانی که کاربر بر روی لینک ورود به سایت کلیک می‌کند ،آن‌ها به صفحه ی ورود وردپرس وارد می شوند .هنگامی که کاربران وارد سیستم می‌شوند، دوباره به صفحه دیگری هدایت می شوند و این کار زمان بر خواهد بود.

حالت ورود پاپ آپ به شما این امکان را می‌دهد که فرم ورود به سیستم را بدون ارسال کاربر به یک صفحه متفاوت نمایش دهید. زمانی که کاربر وارد سیستم شد، می‌توانید آن ها را به هر صفحه‌ای که می‌خواهید هدایت کنید.

یک صفحه ورود پاپ آپ ، تجربه ی کاربر را در وب سایت شما بهبود می‌بخشد. این کار خود به خود مقدار فروش شما از سایتتان افزایش خواهد داد.

حال بیایید نگاهی به این بیندازیم که چطور می توان به راحتی یک حالت پاپ آپ را برای ثبت نام و ورود در وردپرس ایجاد کرد. ما ساده ترین و سریعترین روش را به شما در این جا آموزش خواهیم داد.

 

 ایجاد یک Popup ورود به سیستم با استفاده از  CSH Login

این روش  آسان می باشد و به بیشتر کابران توصیه می شود.

  • اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال کردن پلاگین CSH Login است.
  • بعد از فعال‌سازی، شما باید به تنظیمات این افزونه در بخش مدیریت وردپرس بروید و نوع ورود به سیستم را انتخاب کنید.

 

  • بعد از انتخاب نوع ورود ، حال در قسمت پایین تر می توانید آدرسی را برای کاربر در نظر بگیرید که پس از ورود به آنجا هدایت شود . همچنین در بخش user generate password به کاربر اجازه می دهید تا خودش رمز را برای ثبت نام در سایت انتخاب و تولید کند.
  • مرحله بعد مربوط به استایل دهی به پنجره پاپ آپ می باشد.  تنظیماتی از جمله تغییر رنگ پنجره ، دکمه و لینک ها در این بخش برای شما وجود دارد.

 

  • اگر هنوز امکانات بیشتری می خواهید باید بگویم که در قسمت دیگر این افزونه، شما می توانید امکان ثبت نام و ورود با شبکه های اجتماعی را نیز فراهم کنید.
  • حال پس از ذخیره تنظیمات به شما شورت کدی داده می شود که باید آن را در برگه سایت قرار دهید. البته کد پی اچ پی ان نیز موجود می باشد.

 شما از این افزونه در  سایدبار سایت نیز می توانید استفاده کنید.
  • بعد از قرار دادن یکی از این کدها در سایت شما پنجره پاپ آپی به صورت زیر برای ورود مشاهده خواهید کرد.

خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید