آموزش نصب فونت دلخواه در گوشی آیفون با iFont

تغییر فونت در گوشی های آیفون

آیا می‌دانستید که شما می توانید فونت های دلخواه خود را در گوشی آیفون یا آیپد اضافه و نصب کنید. اگر چه نمی توانید فونت های سیستم را تغییر دهید اما از فونت های دلخواه خود می توانید در برنامه‌های غیر سیستمی مانند مایکروسافت آفیس، iWork و Adobe CC استفاده کنید.

شما فقط باید فونتی را که می‌خواهید استفاده کنید دانلود کرده و نصب کنید، سپس آن را در برنامه مناسب انتخاب کنید. اما چطور؟ با ما همراه باشید.

  1. نصب برنامه رایگان iFont، که استفاده از فونت ها را آسان می‌کند.
  2. سپس، فونتی را که می‌خواهید دانلود کنید. شما می‌توانید از دکمه دانلود در پایین برنامه iFont برای دسترسی به فونت‌های رایگان استفاده کنید. اگر هیچ کدام از آن‌ها برای شما جذاب نیستند، فونت های خود را از دیگر سایت های ارائه فونت دانلود کنید. سپس فونت را با iFont باز کنید یا از طریق گزینه More > Copy to iFont، در قسمت منو  sharing این کار را انجام دهید.
  3.  در این بخش یک سری گواهینامه ها وجود دارد ، آنها را رها کنید و دکمه  Import to iFont را بزنید.
  4. بر روی تب Files در قسمت پاینین بزنید. به شما فونت هایی که اضافه کرده اید نمایش داده خواهد شد. بر روی نصب بزنید.
  5. با این کار آیفون به شما پیام هشداری مبنی بر اینکه در تنظیمات تغییراتی ایجاد خواهد نشان می دهد. این طبیعی است؛  Allow را بزنید.
  6. در صفحه Install Profile،  بر روی Install بزنید و رمز خود را وارد کنید. هشداری را خواهید دید؛ یک‌بار دیگر دکمه Install را بزنید تا انجام شود.
  7. حالا شما فونت را نصب کرده‌اید و می‌توانید از آن در هر جایی استفاده کنید ! البته ممکن است بعضی از برنامه ها فونت های سفارشی را پشتیبانی نکنند.

هر زمان که تصمیم گرفتید فونت را حذف کنید.به Settings > General > Profiles بروید. فونتی که می‌خواهید حذف کنید را انتخاب و Remove profile را بزنید..

منبع makeuseof
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید